Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normalis az ilyen...

Szerintetek normalis az ilyen szulo, aki ezt megengedi? Mas szulok hagynanak?

Figyelt kérdés

Egy volt osztalytarsamrol van szo, 19 eves lesz iden, de 2 eve folyamatosan ugy nez ki, mint egy rib.anc, a facebookja tele van olyan kepekkel, amiket fel van nyomva a csecse a nyakaba, fullra van sminkelve, ultra mini cuccokban van, es igy jar hetkoznap is iskolaba. Az anyja pedig buszke erre, hogy a kislanya hogy nez ki.

Ez normalis? Megertem, hogy valaki szep akar lenni, de ilyen kepeket kitenni?!


2016. febr. 25. 19:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
17 éves lánynak már beszélhet az ember. 19 évesnek meg főleg.. 14-15 évesen is ilyen volt?
2016. febr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nem, csak az utobbi par evben. Elotte normalis volt, de allitasa szerint okos no, megis azert teszi ki mindenet, mert valamivel fel kell hivja magara egy no a figyelmet.
2016. febr. 25. 19:34
 3/31 anonim ***** válasza:
61%
Én azt nem értem aki a másik életével foglalkozik. 19 éves és a szülők nem szólhatnak bele. Jobb mintha önbizalom hiányos lenne. A smink alap De téged is megnéznélek. Tuti irigy vagy. Kérdést írsz ki róla. :) Foglalkozol vele. Többet, jóval többet mint ő veled. :)
2016. febr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
31%

#3: Komolyan jobb, ha egy ember ribinek néz ki, mint önbizalomhiányosnak? Ez egy baromság....

Mielőtt én is irigynek lennék titulálva, férfi vagyok, még is a legutolsó utáni lány lenne egy ilyen lány, akivel járnék....vagy egyáltalán kapcsolatba kerülnék bármilyen módon. Főként taszító, hogy az ilyen külső általában még rosszabb, flegma, felszínes, pi.csás belsőt takar.

Inkább legyen egy lány önbizalomhiányos, ezerszer normálisabb jellem és kelendőbb egy párkapcsolatra. Ja, és lehet is vele párkapcsolatban élni.

2016. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

"Én azt nem értem aki a másik életével foglalkozik. 19 éves és a szülők nem szólhatnak bele. Jobb mintha önbizalom hiányos lenne. A smink alap De téged is megnéznélek. Tuti irigy vagy. Kérdést írsz ki róla. :) Foglalkozol vele. Többet, jóval többet mint ő veled. :)"


Kicsit el vagy tajolva... A smink alap, persze nalam is, de nem a 10kg vakolat az alap. Meg is nezhetsz, buszke vagyok magamra es arra, hogy kellemes megjelenesem mellett eszem is van.

2016. febr. 25. 19:48
 6/31 anonim ***** válasza:
56%
De mi közöd hozzá? nem is vagytok jóban és te kiírsz róla kérdést. :D De mit kell megengedni egy 19 évesnek? És te gyereket akarsz csinálni? Remélem, hogy nem. És neked a normális szó az pozitív? Mert nekem nem. Én nem örülnék ha a gyerekem normális lenne. Te irigy vagy. Pont. :)
2016. febr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

De mi közöd hozzá? nem is vagytok jóban és te kiírsz róla kérdést. :D De mit kell megengedni egy 19 évesnek? És te gyereket akarsz csinálni? Remélem, hogy nem. És neked a normális szó az pozitív? Mert nekem nem. Én nem örülnék ha a gyerekem normális lenne. Te irigy vagy. Pont. :)


Osztalytarsak voltunk, ismerem, nem vagyok irigy ra, ha akarnam en is tudnek magambol rib.it csinalni, de tobb eszem van attol. Nem orulnel, ha a gyereked normalis lenne? Szerintem keress fel egy pszichologust, veled komoly gondok vannak! Plusz remeljuk ha lesz gyereked, tobb esze lesz, mint neked!

2016. febr. 25. 20:00
 8/31 anonim ***** válasza:
31%

Én is ismerek ilyet, nekem is furcsa. De még az én szüleim is időnként olyan ruhákat engednek meg a 14 éves hugomnak, hogy csak nézek.

16 F

2016. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
68%
19 éves. Sminkel, van dekoltázsa, miniruhát hord. Nem értem ebben mi az egetrengető bűn, senkinek nem lesz agykárosodása, és nem fog csorbát szenvedni az eddigi fejlődése attól, hogy ránéz egy ilyen öltözetű nőre.
2016. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nem masrol van szo, a szulokrol. Speciel az en szuleim megmondtak egy az egyben, hogy jarjak csinosan, de ne ugy, mint a szoban forgo lany, mert ok nem arra neveltek a lanyukat, hogy utana mindenki azt beszelje, hogy mekkora felszines ri..bi
2016. febr. 25. 20:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!