Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek jogosan kiakadtam?

Szerintetek jogosan kiakadtam?

Figyelt kérdés

Anyós nem az a kategoria aki szeretné az unokáját, hanem majom szeretete van. Pl vettek a fiamnak egy kezes-lábast mikor megszületett.

56 cm született, és 56 cm ruhát vettek neki.

Utana 1 héttel késöbb szólt az anyósom hogy ha"" kinövi" a ruhát a gyerekem akkor adjuk neki vissza!normális ez? Szerintem nem. Mert egy Ajándékot nem szokás vissza kérni tudtommal!

Na jó vissza adtam neki, mert amúgy is kicsi volt már rá.

A másik meg az hogy már 8 hónapos, de 8 hónap alatt semmit nem vedtek neki, ami nem is baj mert azt vissza kérnék ugyan úgy. De ez mindegy is.

A harmadik eset.

Anyósnak küldtem képeket, videókat a gyerekemről, mikor mászik, játszik, vagy épp bohockodik.

A következő nap, már fent volt a Facebookon amit a parom és én sem szerettük volna.

Mondtam neki hogy engem vagy az Apját kérdezze meg hogy FEL E RAKHATJA IDE VAGY ODA!!

ERRE OKÉS.

NA ELTELT EGY KÉT ÓRA ÉS MÁR FENT VOLT A GYEREKEM.

Na én fel hívtam el eligazította.....

Erre ő meg flegmázik meg bunkózik, meg elhord mindennek mert én mertem neki szólni.

Azt mondtam neki, hogy senkit nem kérdeztél meg higy fel e rakhatod....

Mert ez az egy gyerekem van, és nem akarom hogy bazari majom legyen fent a Facebookon.. Aztán ki nyomtam ra a telefont

Most kicsit rosszul érzem magam ettől hogy szóltam. De tudom hogy igazam van.

Szerintetek?


2019. nov. 17. 17:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen igazad van ! Masok posztolnak helyetted de legalbb megkerdezne !!

Nagy bunko anyosod van az biztos ! Ha megsertodott akkor maskor szoljon

vagy ne kuld neki semmit !!

2019. nov. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Én jogosan akadtam ki a förtelmes helyesírásodon...
2019. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Pontosan.

Pont ezt beszéltem a Párommal hogy ezek után bizos nem fogok neki küldeni semmit. Aztán akkor azt rakja ki.

2019. nov. 17. 17:20
 4/15 A kérdező kommentje:

Miért is kedves?.

Sajnálom ha neked nem tetszik a helyes írásom....

Probálj meg egy kézzel írni úgy hogy csak 1 kezed van kedvesem

2019. nov. 17. 17:22
 5/15 A kérdező kommentje:
A negatív kommentek hagyanak. Nem bántottam senkit akkor ti sem bántsatok.
2019. nov. 17. 17:25
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Mégis az anyósod mit csinál a kinõtt babaruhákkal?Abban igazad van, hogy ne rakjon fel képeket az engedélyetek nélkül.
2019. nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát oda adta másnak.
2019. nov. 17. 18:03
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

En pl ugy csinaltam ami anyosnak sem tetszett...

Hogy sogoreknal mikor en szultem derult ki h baba lesz.

Na mar most amit toluk attol a csaladtol kaptam felreraktam kulon

es azt is amit az en csaladomtol kaptam.

Amit mi vettunk holmikat meg eltettem.

Ment a hatam mogott a pletyi h milyen szemet vagyok amiert nem adok oda mindent.

Megmondtam h nekem is van 1 hugom.

Amit az en szuleim koltottek penzt az unokajukra es rank meg jo h felreteszem ha a hugomnal is lenne egyszer pici,tudjak segiteni.

Amit toluk kaptunk,persze nem sok dolgot en vissza adtam.

Szerintem add oda neki,legyen vele boldog

En ezert gondolkodtam elore.

Ha az irod neha neha vesz valamit add neki vissza,nem tudom van e a ferjednek testvere lehet ugy gondolkodik h jo lesz masik unokanak ha lesz.nem tudom

2019. nov. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Es lesz meg sok sok harc.

Nem azert dolgoztunk es keszultunk a babara hogy amit mi megveszunk oda osztogassam.

Anno minosegi baba kameras baba figyelot es legzes figyelot vettem mert ismerosom mondta az o olcsobb fajtaja sajnos nem 100 szazalekos.

Ferjem sok tulorat vallalt volt h szabira sem ment h kifizessek neki a maradek napokat h jobb dolgokat vegyunk.Nyugodtabbak leszunk es konnyebb legyen

Mar azon lovagolt h jajj de jo lesz a masik menyenek.

En meg mondtam el fogom adni.Vegyek meg maguknak.

Ott van naluk 1 gyerek,egy szar hazassag ahol napokig nem beszelnek ha osszevesznek meg kulon aludnak.

Ferj anyuci pici fia,erre jon a 2.gyerek!

2. gyerek helyett a hazassagot kellett volna helyrehozni vagy elvalni

no meg a felesegnek visszamenni dolgozni

Mert 1. gyerek ota 7 eve nem dolgozik.

En meg pont leszarom,h anyos azt varja h mi szereljuk fel oket jobbnal jobb cuccokkal.Nem azert szakad meg a ferjem.

Vicc...

2019. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

A ruhákon megsértődni, hogy visszakéri telejesen fölösleges. Úgysem jó rá, akkor nem mindegy melyikőtök tartogatja és adja oda utána másnak?


Az, hogy nem vesznek ajándékot, az is elfogadható bizonyos szinten. A legtöbb nagymama/nagypapa vesz, de a szeretet nem ebben mérhető, nem is teheti meg mindenki, elvárni pedig már a te részedről túlzás szerintem.


Az, hogy képeket osztotgatnak meg valóban gáz, de lehet eszébe sem jutott,hogy ez téged zavarna.. Sok idősebb ember használja így a facebookot, nekem is külön kellett kérnem a szüleim, nagymamám, hogy ne osztogassanak meg égre földre mindent, bármilyen büszkék is. Vannak nehéz felfogásúak, akiknek többször kell mondani.


Az anyósod nem épp kedves de olyan mintha te meg direkt ellene lennél mindenben. Haragszol rá, de lehet a gyerek szempontjából jobb lenne, ha nem egy csatározó anya-nagymama között nőne föl és meg azelőtt megpróbálnátok megbékélni vagy legalább a ráhagyni mint okosabb egy-két dolgot mielőtt megnő a gyerek. Képeket meg ne küldj róla, ha nem érti meg.

2019. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!