Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A probléma az anyòsommal,apòsommal van akik egy kénylmes „tökéletes“ emberek.

Az apòsom már nem dolgozik,az elmùlt években rászokott a piára.

Nagyon sokat iszik mindennaposan reggeltöl estig.

Tegnap átjöttek hozzànk,sògorom hozta el öket.

Az elmùlt években sokat türtem nyeltem a békessèg kedvéèrt.

3 éve volt az esküvönk.Akkor a mamám mondta nekik h szivesen vendégül látná öket.

Eltelt másfel év anyosomek ezt elfelejtettek.

Màsfél éve meglàtogattuk a mamámat és potpapámat.

A férjem nem volt még a szölös hegyen,szép idö volt elmentünk egyet sétàlni.A férjem mesélte az anyjáéknak,aki egyböl beindult erre a témára .Hogy legközelebb jönnek velünk.

A mama elettàrsa pàlinkát is szokott fözni amit anyosomek nem tudtak.

Szoval gondolhatjatok.Mi nem vittük el öket a mamához,de ök sem mentek azòta.

A lényeg hogy tegnap màr mikor megérkeztek plafonon voltam.

Az apòsom még le sem ült de már a férjemet traktálta.Hogy neki dolga van pénteken és arra gondolt hogy munka utàn elvihetné.

Van autòjuk de képtelen fèlretenni az alkoholt.18 kmre laknak azért nem olyan közel,2 dolgunk is volt péntek délutàn.

Teltek a percek,en a sogorom kislànyával játszottam.Az anyósom megkérdezte a férjemet van e valami ital.A férjem meg mondta h van mama féle eper pálinka.

Én meg mondtam h abbòl nem ihatnak.Van más is.

Erre anyósom beszòlt h majd elmegy akkor a mamámhoz és iszik ott.

A mamám nyár ota rakos,kiserleti kezelest kap ami ugy nez ki hasznal.

Az anyòsom arra nem volt képes pedig nyar ota tudja mi a helyzet,arra nem volt kepes h 1 telefont eresszen es megkerdezze hogy van,jaaa,de pálinkât inni elmegy...

Pár percel késöbb valamiröl beszélgettek és aposomnak volt egy olyan szolasa hogy valakinek kissebb valakinek nagyobb baja van.

Ertenek a burkolt célzásokhoz velem még nem de a másik menyüket többször “bàntottàk” igy.

Annyira rosszul esett a dolog h szivem szerint egy ideig làtni se akarnàm őket.

Mit tegyek?nyeljem le a bèkesség kedvéért mert én reagálom túl.

Vagy tenyleg itt az ideje a tàvolsàgtartásnak?

Évekig játszottak mennyire kedvesek de ha nemet mondok valamire már nem tetszik neki.

Nagyon csalòdott vagyok


2019. dec. 12. 10:18
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
55%
Szeretlek.
2019. dec. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
42%
Egy igazi patkány vagy, csodás lehet a rokonodnak lenni.
2019. dec. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
72%
Apósod azóta iszik, mióta a családban vagy ugye?
2019. dec. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
63%

alkoholistának én se adnék értékes italt. kár bele, értékelni úgyse tudja, csak részeg akar lenni. arra meg ott van a sok olcsó szar kannásbor meg a dekás.

kapcsolatot se tartanék alkoholistákkal, főleg hogy még parasztok is.

2019. dec. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
69%

Addig amig hasznuk nem szàrmazna a mamámòl addig nem is foglalkoznak vele.


Nekem ez igy jò,söt örülök is neki


akkor meg mit rinyálsz, hogy nem hívják, ha örülsz neki, hogy nincs kapcsolat köztük???

2019. dec. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

Komolyan?

itt élitek ki ti is a frusztrációtókat??

Tudom h ez az oldal a kritikáról szól mert a válaszok 99 százaléka ugyis ócsárolás.

Ha csak szidni tudok valakit én legalább legalabb nem válaszolok

Kedves utolsó igen,rinyagep vagyok,jobb lett a napom pár választól.

Na most mi lesz inkabb vagyok rinyagép mint egy tapló aki azt élvezi hogy másokat ocsárol ugy h nem is ismeritek.

Már megszokhattuk ezen az oldalon,főleg ebben a kategóriaban

Örülök h a ti életetek,anyós es apóspajtitok is tökéletes

Lesz ez még igy se

2019. dec. 12. 14:30
 27/40 A kérdező kommentje:

Nekem elég volt 1 válasz is,és köszönöm neki

Nem is foglalkozok veluk tobbet,alkoholista lusta emberek....

Akkor is leszarom ha legkozelebb idejön h segitsek...

Arra jók voltunk mindig ha a szarbol kellett őket kihúzni, akkor innentől másképp lesz...

Aztan megsértődhetnek azon

Nem is értem tényleg csak pazaroltam az idömet

2019. dec. 12. 14:41
 28/40 anonim ***** válasza:
82%
Most mit hisztizel? Bunkón beszóltál hogy nem adsz a pálinkából, ők megvisszaszóltak. 1-1. Tanuld meg bunkóság valakinek azt mondani, nem kapsz a jóból, van gyengébb minőségű is. Ne is csodálkozz hogy igy reagáltak. Ne aggódj, nem fognak nagyanyádhoz elmenni pálinkát inni, de ha mégis, és ad nekik az se a te dolgod.
2019. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ezt a szituációt túl reagálod a nagymamád betegsége miatt. Képzeld el ha élnek a lehetőséggel és folyamatosan lejárnak a beteg nagymamához, aki beteg és állandóan meg kellene vendégelni őket. Gondolom neked se tetszene és neki se. Jobb ez a felállás. Ha már a férjed megkínálta őket én se mondtam volna, hogy nem. Viszont értem a problémád az alkoholizmussal kapcsolatban. Addig ameddig nem balhéznak, nem ordítanak tolerálnám. Toleráltam, hiszen az én anyósomék is alkoholisták. Évekig nem volt probléma, viszont sajnos ők annyira belemerültek és félre csúsztak, hogy a 2éves gyerekem mellett képesek úgy összeveszni, hogy magukból kikelve üvöltenek egymással. Ez az amit nem engedek. De tiszteletben tartom, hogy a férjem szülei, egyszerűen nem megyek, vagy eljövök ha képtelenek viselkedni. Ennyi. Azt tanácsolom, hogy te is tiszteld azt, hogy a férjed szülei és engedd el ezeket a mondva csinált sérelmeket. Nem kell szeretni őket. Inkább csak fogadd el, hogy ők ilyenek és ne vedd magadra. Ne akarj megfelelni és neked is sokkal könnyebb lesz mint ilyeneken fenn akadni.
2019. dec. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
60%

Bakker, olyan vagy mint egy beakadt lemezjátszó.

Anyósod egy bunkó, ez nyilvánvaló, de ezt a nagymama dolgot túltolod.

Nem akarnak ezek menni még inni sem oda, csak beszólt a gyökér anyós, mert védi az alkesz kanját.

Ennyi történt, lapozzál!

2019. dec. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!