Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom alkoholista, mit tegyek?

Anyósom alkoholista, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rengeteget iszik ezt már észre vettem. Amikor megyünk veszi elő a pálinkát, sört és felvágósnak nevez mert én nem kérek. Heti 1-2x megyünk és amit akkor megiszik az az 1-2 óra alatt az kb fél l sör és majdnem ugyanennyi pálinka. Nem is volt eddig nagyon feltűnő viszont itt volt szilveszterkor és 1l csoki likőrt megivott fél liter pálinka kíséretében. Majd veszekedni kezdett velem hogy miaz hogy nem szabad hangoskodni mikor a gyerek alszik. A gyerek a mellettünk lévő szobában aludt. Ekkor szépen szóltam a férjemnek hogy kísérje haza mert én tűrök de ha kiakadok akkor baj lesz, aztán nyilván nem találkozunk többé.

Na most ő hazáig engem szidott hogy lehetek ilyen utálatos.

Itthon férjemmel beszélünk róla és feljött hogy szerintem alkoholista és férjem szerint is viszont azóta sem történt semmi..


2020. jan. 5. 23:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%

Engem is piszkálnak hogy miért nem iszom.

Köszi de reggel 8kor nem fogom pálinkával kezdeni a napom.Szoktam inni evente 1-2 szer azert nem vagyok antialkoholista de amennyit aposom iszik az szamomra felfoghatatlan.

Egyszer nagyon kikeltem magambol,eskuvonk utan.Az utana levo honapokban mikor nemet mondtam jottek a celzasok csak nem terhes vagy?de volt hogy megkerdeztek tölem mert anyosom szerint biztos azert nem iszok

annyira a pia körül forog az eletük hogyha valaki nem iszik biztos valami oka lehet?!

Aposom aki evek ota minden nap iszik,nem volt evek ota olyan nap hogy tiszta legyen.Anyosom is iszik ha alkalom van,de akkor csunyan becsiccsent

Falusiak,nekik ez a normalis.Pedig idöbel komoly gond lehet belöle

2020. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#11

Azért mert te nem ismersz más falusiakat, azért még falun sem normális dolog az alkoholizálás. Jól is néznénk ki, hogy a 8 millió vidéki mind alkoholista lenne!

Én falun lakom 20 éve, de 1-2 lenézett, semmit nem érő lumpent leszámítva, nem ismerek alkoholistát a településen.

De még nagyanyáink idejében is amikor még dolgozták a földet, a szőlőt, termett a gyümölcsös és volt otthon bor meg pálinka, akkor is lenézték a falvakban a részegest.

Pedig reggel megittak egy felest, az ebédhez meg a vacsorához egy-egy fröccsöt, de ezzel ki is fújt a dolog, mert részegen nem lehet a tűzőnapon, a földeken dolgozni.

Ma meg már nincs is ilyen tekintetben különbség falu és város között, annyira nem, hogy amíg Pesten éltem, több részeget láttam, mint itt, vidéken.

2020. jan. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Pont ezt irom hogy szerintük ez tök normalis,megy a palinka fözes ezerrel...

Anyosom 55 aposom 59 eves.De nekik ez az elet.Aposom nem dolgozik evek ota.Allandoak a hetvegi összeröffenesek a hegyen ahol matt részegre isszák magukat.Sajnos nem csak ök,elég sokan partnerek ebben.Es erre büszkék.

Multkor szomoruan meselte h mar 2 hete nem volt semmi a hegyen.😳

Hàt rosszul ne legyenek könyörgöm.

2020. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Ne hívjátok többet. Néha látogassátok meg, s hivatkozván, hogy várnak benneteket, álljatok tovább.
2020. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!