Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Alkoholista após (jelölt...

Armstrong01 kérdése:

Alkoholista após (jelölt egyenlőre) mit tegyek?

Figyelt kérdés

Helló


Az helyzet hogy sajnos barátnőm apja egy alkoholista, fenyegeti a családját újabban már engem is. Én nekem a tartózkodási helyem náluk van mert itt élek velük(ide keresek az édesanyjával mivel ő csak a kisebbik lányára meg a fiára költ csak (chips,energia ital és ez a max)). Mai napon történt az hogy az udvaron voltam a kutyánkkal ő indult a kocsmába és az utcáról kötekedett velem még amíg haladt. Én meguntam és visszaszóltam neki majd fenyegetőzve visszajött... Utána mikor bejött a kapun már beleakart állni a képembe (csak nekem sikerült előbb mert felhúztam magam). Azt ordítozta hogy üssem meg, ezt nem tettem meg mert az a célja hogy rendőrt hívjon rám. Az egész család már gyomorgörcsben van ez miatt most ez után ha visszaér a kocsmából talaj részegen és kötekedik ha kihívom a rendőrt mire számítsak?



2017. febr. 18. 18:28
 1/5 evimeri ***** válasza:
39%
Semmire. Sajnos amíg nem folyik vér a rendőrség nem tesz semmit. Sőt, ha a ház az ő tulajdonában van még ki tenni sem lehet. Miért nem válik el tőle a leendő anyósod? Neked sajnos ebbe beleszólásod nincs. Költözz el onnan gyorsan a barátnőddel együtt, amíg nem történik valami tragédia és a végén a börtönbe kötsz ki. Sajnos ismertem ilyen családot, ahol a lány barátja megölte a lány bátyját, mert az is állandóan részegen terrorban tartotta a családot. A fiú börtönbe került, a lány meg elfelejtette.
2017. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mire számíts? Semmi jóra!

Aki a ház tulajdonosa, az parancsol a portáján, akkor is, ha tajt részeg...

Be vagy oda jelentve egyáltalán? Lehet, hogy az intézkedő rendőr megkér, hogy hagyd el a házat.

2017. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Be vagyok jelentve igen, a tulajdonos barátnőm édesanyja. Viszont sajnos ő is mivel van egy nyolcadrésze a házból amit ajándékba kapott.. Nem hagyhatjuk itt őket mert terrorizálja barátnőm anyját folyamatosan és azért költöztem hozzájuk hogy fent tudjuk tartani a házat amibe ő már nem igen fizet szinte semmit.
2017. febr. 18. 19:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljetek az anyóssal, adjátok el a házat, az apósnak az 1/8-ad részét fizessétek ki, aztán vegyetek máshol (jó messze tőle) egy másikat és éljetek nyugalomban, boldogan, míg meg nem haltok!

Más megoldás nincs, csak ha agyonütitek, de sajnos ugyanannyi jár érte, mint egy rendes emberért.

2017. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
12%

Nem kell senkivel közösködni.

Szívesen.

2017. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!