Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan érzem azt, hogy...

Jogosan érzem azt, hogy semmibe vett anyósom és kihasznált minket?

Figyelt kérdés

A hétvégén ünnepelte a sógornőm a 30. születésnapját, anyósom szervezte.. Azért ő mert ő a főnök otthon. A sógornőm hajadon és az is marad mert szegénykém anyós magának nevelte, még otthon él, barátja sose volt) A bulin 80 fő volt ott család barátok ismerősök(persze mind anyoseomé) Mint egy kis lakodalom. Nincs is ezzel gond de a szervezéshez nem ért, mert erre a mennyiségre 1 pincért fogadott mondván majd megoldjuk mi csaladilag.

Én jelenleg 6 hónapos terhes vagyok, a második babámmal, rosszulléteim még néha vannak. De alapvetően jól viselem a várandósságot. A férjem másik húga lett volna a "segítség", anyósom, meg még pár rokon. A buli elején a párom húga, aki már szabad gyeplőn van egyetemista(nem az ünnepelt) lelépett inni a többi vendéggel, így én egész végig egy másik lánnyal segítettem a pincér csajnak, mert anyósom fel-alá rohangált, meg néha volt aki be segített de konkrétan mintha egész este dolgoztam volna. A hasam így persze durván bekemenyedett, már estére fájt mindenem. Miután feltálaltuk a levest, pörköltet, sültest, sütit, tortát, én mentem utána a fiamhoz.

Anyósom egy szót nem mondott, hogy üljek le vagy bármi amikor megkérdeztem hogy a sültest elvihetjuk e az asztalokról kioktatott hogy ő még nem is evett ideje sem volt. Meg se kérdezte én vagy a kisfiam ettünk e. A férjem segített addig a fiúnkra figyelni, ő 3 éves.

Az este folyamán sem mondott semmit ha leültem már láttam a megvető pillantasokat. Sőt a tortánál előkerült anyósom "szorgos" kislánya is, akinek rögtön vitte a tortát, bár már szomjas nem volt a leányzó. Minket meg se kérdezett kérünk e. Ami megmaradt mind csomagolta el, nehogy kárba menjen bármi is.

Másnap egy jó szót, köszönömet semmit se kaptunk. Nekem rendkívül fájt az éjszaka végére mindenem. Majd mikor a pici fiam vittem elaltatni 10 óra körül a férjem váltott, mert ő vitte haza a vendégek java részét kocsival, így ő is fél 2re került ágyba. Nagyon rosszul esett mindkettőnknek ez az egész. Szerintetek miért volt ilyen? A viszony semleges, elviseljuk a másikat, de különbözünk ezt mindketten tudjuk. Normális ez a viselkedés a részéről?


2020. febr. 2. 23:01
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
85%

"Anyósom egy szót nem mondott, hogy üljek le vagy bármi amikor megkérdeztem hogy a sültest elvihetjuk e az asztalokról kioktatott hogy ő még nem is evett ideje sem volt. Meg se kérdezte én vagy a kisfiam ettünk e. A férjem segített addig a fiúnkra figyelni, ő 3 éves."


Nos, felnőtt ember vagy, akkor ülsz le amikor akarsz. Anyósod se nem az anyád, se nem a főnököd, hogy ő mondja meg, mikor ülhetsz le. Ugyanez vonatkozik az evésre is. Az meg evidens, hogy a gyerekre a szülő vigyáz.

Megköszönni meg családon belül nem feltétlenül elől a segítséget.

Megoldas: nem kell legközelebb elmenni se ilyen eseményre.

2020. febr. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
44%

Nah, egy újabb hisztis terhes nő...


Talàn fegyvert fogott a fejedhez, kényszerített? Ugye hogy nem?!

Magadnak köszönheted a mártír szerepét!

👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

2020. febr. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
96%

"Jogosan érzem azt, hogy semmibe vett anyósom és kihasznált minket?"

Nem, nem érzed jogosnak. Kihasználni csak azt lehet, aki hagyja magát. Ha Te voltál olyan h.ülye, már megbocsáss, hogy tudva, hogy ez neked megterhelő, érezted is, hogy sok, de mégis ott ugráltál egy szó nélkül, ahelyett, hogy kiszolgáltattad volna magad, mint a többi vendég, akkor megérdemled! Néma gyereknek anyja se érti a szavát, pláne az anyósa, akit nem is érdekel! A férjed meg egy paraszt, hogy az ő pereputtyáról van szó, és ahelyett, hogy ő ugrálna a terhes felesége helyett, a gyerekkel prüntyög! Őt vedd elő, ne az anyósodat ekézd! Ha te magad csicskaszintre helyezkedsz MÁS családjában, akkor ne csodálkozz, ha akként kezelnek. Miért nem te voltál a 3 évessel, és a férjed pincérkedett?

2020. febr. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
93%

Ha ÉN vendég/meghívitt vagyok, akkor NEM pincérkedek! Se terhesen, se terhesség nélkül.

Ha te ennyire buta vagy, hogy csinálod, akkor az a te hibád.

2020. febr. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
97%

Amúgy a sztoriban az az érdekes, hogy az egyik lány 30 éves, szűz kisasszony, míg a hugica bulizós, egyetemista.

Kérdező, Te pedig egy nagy marha vagy, hogy terhesen mártírkodsz... Szerintem Te direkt csináltad, csak arra nem számítottál, hogy senki nem babusgatni.

2020. febr. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
87%
Jó nagy hülye vagy, hogy ezt csináltad. Nem félted a babát?
2020. febr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
91%

Én ezt nem értem. Te önként beálltál robotolni, most utólag meg anyós a szemét!?! Férjed is mi a facér maradt ott fél kettőig fuvarozni?

Full idióták vagytok, de ez a saját felelősségetek,nem.anyósod tehet róla. Kihasználni csak azt lehet aki hagyja magát.

2020. febr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
57%
Nekem ebbol az egészbol az jon le, hogy pár korábbi dolog miatt, vagy csak úgy neked eleve ellenszenves az anyôsod. Ennek ellenére beálltá segíteni, most meg elvárod hogy az internyet Népe egyutt érezzen veled amiért segítettél valakinek akinek szerinted nem kéne. A terhesség persze "súlyosbít" a dogon, de amúgy ez nem lenne akkora was ist das hogy ezen lovagolj itt.
2020. febr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
98%
Nem csak az anyósod nagy fa.sz, de a férjed is. A hat hónapos terhes felesége ugrál, ő meg "segít" a három évesre vigyázni. Na nem már. Ha cselédnek nézik a feleségemet, mikor vendégnek hívták akkor nem asszisztálok hozzá, hanem hazaviszem a családomat, és nem hagyom hogy kihasználják. Te meg nem vagy komplett kérdező, hogy ugráltál.
2020. febr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
97%

Minek ugráltál?

Amúgy meg miért nem a férjed segített? Ő a fia, nem te.

2020. febr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!