Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem felelek meg nekik? 19l

Nem felelek meg nekik? 19l

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kicsit szomorúan es remenyveszetten irok. A baratom csaladjarol lenne szó, ugy erzem nem tudok veluk azonosulni, nem tudok feloldodni kozottuk. Fura, mert altalaban konnyen feloldodok, es barmilyen korosztallyal megtalalom a kozos hangot. A tarsasagukban egyszeruen lefagyok es nem tudok veluk beszelgetni. Olyan felszines ez az egesz.. Nem egyszeru a helyzet, a huga utal ed feltekeny ram az anyja ugyszinten. Sokszor beszoltak mar, a kulsommel kapcsolatosan(uristen megint fogytal milyen gebe vagy fuj, milyrn a sminked meg hasonlo dolgok plusz hozza a lenezo fej..) vagy ha nem eszek naluk, mert nagyon keveset eszek alapból meg mar otthon ettem akkor nem tudok meg egy adagot megenni. Nagyon sok bantas ert feloluk amit próbálok elengedni, csak rosszabb napokon nem a legjobb. Sokszor elgondolkodtam hogy lehet hibaztam valahol de nem. Mindig udvarias vagyok, segitek nekik elmosogatok osszepakolok, lemegyek boltba stb. Huganak is sokszor segitek a sulis dolgokban, sokszor adtam kolcson neki ruhakat is, volt hogy meghallgatam ha baja volt es segítettem neki.

Az édesanyjával egyszeruen nem megy a beszélgetés. Ugy erzem, mintha egy ismeretlennel beszelgetnek. Probaltam meselni magamrol, de egyszerűen nem figyelt ram szóval kb semmit nem tud rolam. Mindig próbálok bekaocsolodni a beszélgetésbe de nem nagyon sikerül.. Nem szeretrm a gunyos megjegyzeseket tőle pedig en tenyleg probalkozok.. Teljesen mas az ertekrendunk. Nekem nagyon nehez gyerekkorom volt ami miatt en a legkisebb dologert is nagyon halas vagyok.probalom építeni a jovomet jovore kezdem az egyetemet. Ok meg teljesen masak, ok az egyetem hallatan is elkezdenek szornyelkedni, azt varjak hogy az olukbe hulljon minden.

Olyan passzív energiát erzek feloluk, barmennyire is próbálom elnyomni az érzést mar szinte kerukom őket

Felek hogy a kapcsolatunkra is ramegy..

Mi a véleményetek? Elore is köszönöm a válaszokat! 19l barátom 22


2020. febr. 3. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el a dolgot, és ne próbálj megfelelni nekik, ha nem megy. Az a fontos hogy a barátod hogy látja a helyzetet, melletted áll-e, mikor beszólnak!
2020. febr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőnek van igaza. Ha a barátod kiáll melletted a beszóláskor, és megvéd, akkor jó. Ha ezt nem teszi meg, akkor nem ő lesz az életed párja, mert másban sem fog segíteni.
2020. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán veszi eszre, ha piszkalodnak, vagy nem szeretne eszrevenni nem tudom. Nem szol sajnos, szerintem o is tart anyjatol vagy nem tudom. Neha ilyen beszolasokon mosolyog csak. En nem nagyon szeretnek leallni veszekedni, mivel altalaban naluk vagyunk /heti 1szer 2szer alszink egyutt/ es amugy sem akarok lesullyedni hozzajuk.. Köszönöm a válaszokat
2020. febr. 3. 15:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj oda, ahol nem látnak szívesen, és amikor utoljára találkozol velük akkor szépen közöld velük, hogy most jöttél utoljára ide!

19 éves felnőtt vagy, azt csinálsz amit akarsz! Nem kötelező semmit sem eltűrnöd, a pasid meg azzal tölt időt aki neki fontosabb!

Te is azzal töltöd az idődet ami neked fontos, és mindenki bekaphatja!

2020. febr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos beszélnék a párommal, hogy miért nem áll ki értem (bár nálunk alap volt). De a legnagyobb baj az, hogy te se állsz ki magadért.
2020. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz kapcsolat téged nem szerető, nem megvédő pasival és szemét családjával. Magadat bünteted, hogy ilyen szr alakokkal jöttél össze? Komolyan nem értem.
2020. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem mennék oda, és próbálnék önmagam maradni, nem ennyire küzdeni-koldulni a figyelmet.
2020. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Próbáld megbeszélni a pároddal ezt. Ha nem támogat, inkább dobd ki, mert később csak rosszabb lesz!
2020. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben nem kell erőltetni a másik családjával való kapcsolattartást. Nem csak rajtad múlik.
2020. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Helyezkedj várakozó álláspontra. Közöld a pároddal, hogy ha hosszútávon így marad a helyzet, akkor az a kapcsolatotok rovására megy, és az nem fogja túlélni. Adj neki rendesen időt. Nyilvánvaló, hogy még nem vált le az anyukájáról.

Ha még egy fél év múlva sem tud egyértelműen kiállni melletted, akkor kalap, kabát.

"A férfi elhagyja anyját és apját, ragaszkodik feleségéhez, és lesznek ketten egy test." (Teremtés könyve)

Ha ez a folyamat lezajlik, akkor OK, ha nem , akkor vége.

2020. márc. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!