Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az normalis ha anyósom elfelej...

Az normalis ha anyósom elfelejti az egyik fia gyerekeit felköszönteni, de az előző házasságból és a másik fia gyerekét/gyerekeit nem és még pénzt is ad nekik?

Figyelt kérdés
2017. márc. 22. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Az anyósok sose normálisak. Persze tisztelet annak a kb 3 db kivételnek.
2017. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem! De te is emlékeztethetted volna.
2017. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%
Nos, normális. Ezek szerint téged és a fiával közös gyerekeidet nem kedveli
2017. márc. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

az rendben van engem nem én se őt amúgy, de a fiát se? Az már azért durva lenne nekem is.

Miért emlékeztessem ha a többit képes felcsörögni? Ott van benne a naptárba mikor van a gyerek névnapja.

Apósom legalább január 1 napján felhivotz és megkérdezett mindenkit ki mikor született meg blabla....

elvaltak amúgy apósomék.

Csak akkor itt nekem ne adja elő magat a facebookon mennyire szereti az unokáit... mert azt csinálja. Már a megosztásrol leszokattam de lelkesen minden gyerek képet likeol... a nevnapjukon meg még egy telefont se ereszt.

Nem gond amilyen a mosdó olyan a törölköző!

2017. márc. 22. 18:44
 5/14 A kérdező kommentje:
Meg most a gyerek mit tehet rola? Mert én vagyok az anyja? Nem ertem ezt a kommentet..Mindegy. Tojok rá. én sem fogok még egy telefont se ereszteni oszt csókolom!
2017. márc. 22. 18:47
 6/14 anonim ***** válasza:
29%

Van, hogy én is elfelejtettem szülinapokat, névnapokat, volt, hogy még a sajátomat is, különösen azért, mert sokszor azt sem tudom hányadika van.

Pontosan ezért van mostanra már beírva a telefonomba az összes ilyen adat, hogy figyelmeztessen, de azon sem sértődöm meg, ha a fiamék szólnak előre, sőt megköszönöm.

Te is írd be a mama telefonjába a gyerekek szülinapját (ha van neki telója), vagy hívjátok fel előtte egy héttel, hogy "Helló Mama, jön Pistike szülinapja!"

Egyszerűbb, mint tüskékkel mérgezni a kapcsolatot!

2017. márc. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem köszönöm. Én már milliószor elmondtam kinek mikor mi van. Ha csak a mi gyerekeinket nem kepes hivni nem fogok nyalni. Nem vagyok az a tipus. Akkor folytassuk igy tovább 4 eve hogy xarunk egymásra, mert nem vagyok a tökéletes menye. Mert mindig kimondom amiba szivemen az a számon. Olyan vagyok mint a férjem nagymamája azt mondja mindig a férjem ő volt olyan habitusu ember mint én. De az anyja a férjemnek egy szinházi ember. Akire biztos azért is szórok tüskéket mert tudom hogy agyba főbe verte a férjemet kiskoraban és a férjemnek mit a legidősebb gyereknek kellett "ugymond nevelnie a 2 tesoját" meg a nagymamának és ezt anyosom tudja hogy én tudom. Megis ezek ellenére hogy màr raszoltam hogy jol esne a fiánaj is keresné mert nekem mondja letojja a fejét.

hát ezért nem fogom en megtenni az 1 lépést.

2017. márc. 22. 18:59
 8/14 A kérdező kommentje:
tudom hogy szétverte a 2decis vodkás üveget a fején. Egy ilyen gusztustalan embernek en nem nyalok. Pláne egy olyannak aki azzal kompenzál hogy templomba jár közben meg ezeket csinálta meg ivott.....
2017. márc. 22. 19:01
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
Tehát utálod anyosodat, legszivesebben a gyerek közelébe se engednéd, de ajándékot azért adjon. Okos
2017. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, hol mondtam én, hogy nyalj?

Melyik résznél olvastad ezt?

Egyébként amikor írtam, egy normális kapcsolatot feltételeztem anyja-fia, anyós-meny, mama-unokák között, csak feledékenységre gondoltam.

Ha ilyen volt a férjed gyerekkora, amellett 4 éve már amúgy is "szartok egymásra", akkor nem is értem, hogy mit vársz tőle?

Ne tartsátok sehogy a kapcsolatot, - van ilyen - tekintsétek úgy, hogy meghalt és mindenki nyugodtabb lesz!

2017. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!