Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csak nekem esik rosszul anyós...

Csak nekem esik rosszul anyós beszólása?

Figyelt kérdés

Tegnap beszélgettünk anyós jelöltel a közelgő esküvőnkről majd kérdezte, hogy lesz e fotós. Mondtam persze lesz mert szeretnénk ha meglenne örökítetve a nagy nap. Erre igaz mosolyogva de azt mondta, hogy persze, majd elváltok akkor majd szetvagom ollóval a képeket 🙄 Ne legyen így de ha mégis akkor olló 😀

Hozzá teszem, hogy jóban vagyunk csak elsőre sokkolt, h örömmel beszélek róla erre,, lerombolja,,. Pusztán kíváncsi vagyok a véleményekre:)


2020. febr. 4. 15:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem esik rosszul, hogy beszólt neked. Amúgy egy paraszt. Valószínűleg a gyereke is az, csak még elvakít téged a szerelem.
2020. febr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Hááát, nekem is rosszul esett volna.

Tapintatlan, buta ember, elrontja a másik örömét.

2020. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%
Csak realista...
2020. febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21%

Igen, csak neked. Okos, talptaesett ember ott helyben lerendezte volna a leendő anyóssal a szemétkedős témát. Nem kell sokkolni tőle, hanem anyukát helyre kell tenni. Tán félsz tőle? Ha a vőlegényed felnőtt ember, akkor érzelmileg levált anyuciról és belátja, hogy anyuci szemét volt, tehát neked ad igazat és megvéd. Anyuka pedig megtanulja hogy a helye ezen túl a 2. a fiacskája szívében. Ha nem, ott baj van.


Szvsz: A szmájlikat felejtsd el, mert gyerekes és tanulj meg helyesen írni. Lehet, hogy nem panaszkodó, fel nem nőtt kislánynak fognak nézi legközelebb, hanem egy problémával küzdő felnőtt nőnek.

2020. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

A beszóláson túl, már az ollózást sem értem.

Én is elváltam, de sem én, sem a család többi tagja, aki kapott a képből, nem ollózgatta le a férjemet.


Anyósod tényleg egy primitív s**gfej a beszólás miatt! Minden esküvőn külön-külön kellene fotózni a pár tagjait, vagy nem is hívni fotóst? Marha!

2020. febr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

Elég fura, hogy valakinek ez jut eszébe az esküvői fotókról :S

Vagy nagyon bunkó, vagy nagyon sajátos humora van.

2020. febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Előbb jár a szája az biztos.

Egyébként mondtam neki, hogy ez nem volt szép stb.. De persze jött azzal, hogy csak viccelt.. Nagy poén volt.

2020. febr. 4. 15:50
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Vannak ilyen proli vicceskedő emberek. Tudod az a fajta, aki simán kigúnyol, mert azt hiszi vicces. Na pont ilyen lehet anyósod is. Ott helyben kell visszaszólni, hogy csak pislogjon. Mondjuk az ilyen emberek sértődnek be a legjobban, ha felveszed a stílusuk.
2020. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%
Ne probald nyugtatni magadat HAZUGSAGsokkal! Anyosod egy utolso hulladek paraszt! Igenis serto es undorito. Ha ezt elturod nem vagy 100.. en ugy pofan b.tam volna a te helyedben fel se kel tobbet..
2020. febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megnyugodtam picit, hogy nem én vagyok a túl érzékeny.
2020. febr. 4. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!