Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi köze hozzá, hogy mennyit...

Mi köze hozzá, hogy mennyit járok boltba?

Figyelt kérdés
Anyósom már kikészít. Egyébként jó a viszonyunk, csak az állandó fillérba$zása öl meg. Pl. Nemrég ettem pár darabot az aszalt szilvájából, erre kifizettette. Az mondjuk részéröl oké, ha valamit fözök, eszik belöle. De én nem vagyok olyan, hogy egy darab csirkemellen vesszek össze vele. Együtt élünk én, anyós, párom, párom testvére,külföldön. Egész egyszerüen így gazdaságos. Rezsit elosszuk, ki-ki magának bevásárol. Párom valóban többet jár boltba, mint én csak anyós nem hajlandó elhinni, hogy 90%-ban az én pénzem költjük. Most is az volt a baja, hogy miért a párom megy boltba. Ha nekem kell kenyér menjek oszt vegyek. Ami oké is, csak éppen elötte zuhanyoztam és úgy nem szeretek kimenni. Nem fogta fel szerintem. Miért csinálja ezt? Nem mindegy neki mit csinálunk? Semmi köze hozzá szerintem. Nektek mi a véleményetek?
2020. febr. 17. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Te is tudod. Baromira nem egészséges így együtt lakni.
2020. febr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Semmi, de sajnos "közös lónak túros a háta". Költözzetek külön.
2020. febr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
99%
Azon kívül, hogy nem egészséges így élni ( de szerintem ezt ti is tudjátok ) és ez most nem segít rajtatok azt gondolom, hogy azért lehet élni így is normálisan. Én is éltem anyóssal és egyikünk sem szólt bele a másik dolgaiba.Ehhez megfelelő intelligencia kell . Én ha 5x megyek a boltba sincs hozzá SEMMI köze hisz nem károsítom meg ezzel. Az én pénzem. Nem értem miért kell ennyire belepofáznia az embereknek olyanba amihez semmi közük. És akkor sem jogosítja fel ha az Ő háza. És? Fizettek ti is.
2020. febr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt, hogy ez a helyzet azért neki is jó hisz a rezsi minden felesbe megy és azért az nem mindegy neki sem. Nekünk külön hűtőnk volt mikor anyóssal éltünk.
2020. febr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez már tipikusan a nem tud mibe belekötni eset. Nem kell magadra venni ezeket a dolgokat, nem kell foglalkozni vele, hidd el a közömbösséged nagyon fel fogja idegesíteni és le fog állni ezekkel. Amúgy meg külön kell költözni, hiába így éri meg, ha agyilag leépülsz.
2020. febr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó a viszonyotok, de pár szem aszalt szilvát kifizettet veled,mert megmerészelted enni... baromi jó viszony lehet !!!???
2020. febr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hiába éri meg így lakni, ha egy olyan emberrel kell, aki képtelen az együtt élésre.


Egy próbát megér, hogy higgadtan leültök, elmondod neki a problémádat, hogy mi zavar, közösen hoztok szabályokat, ami mindenkinek megfelel (vagy mindenki fizesse ki amit megeszik, vagy senki), de ha ez se ér semmit akkor vagy megszokod, hogy ő ilyen, vagy elköltöztök.

2020. febr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hiába tűnik gazdaságosnak, egyáltalán nem az, ha csak a te pénzedet költitek jobbára a vásárláskor, és ilyen pitiáner dolgokon veszekszik veletek. Költözzetek külön, jobb lesz mindenkinek!
2020. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyagilag lehet h megeri. De h ez nem egeszseges,meg az sem h barkik igy egyutt eljenek az 110% !!! Egy undoriro fereg h kifizettette. Iszonyatosan hanyok az ilyentol. Mindig feljovok ide olvasni..osszeteszem a 2 kezem h nem elek veluk. Es elek tovabb nyugodtan.
2020. febr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pedig így nem gazdaságos, ha ő beleeszik a kajádba, és nem fizeti ki.

Ha kell még két lakótárs, összeköltözhettek másokkal is. Ugyanúgy négyen egy fedél alatt, ti ketten a pároddal + két lakótárs.

2020. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!