Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek ha a ferjetek...

Mit tennétek ha a ferjetek csaladja levegőnek nézne?

Figyelt kérdés
Sose szerettek engem. Az elejen meg ugy ahogy elviseltek, de akkor is voltak olyan beszolasaik amik rosszul estek. Egyszer kipanaszkodtam nagam, pár pohár bor után egy illetőnek roluk konkretabban a ferjem occsenek a felesegerol es a kozos nagykorú lanyukrol, erre visszamondott mindent és most meg nagyobb utálat lett irantam nekik. Tudom, nem kellett volna masnak kibeszelnem ezt a dolgot, de akkor gyenge voltam es jol esett hogy valaki meghallgat. Megbeszelni nem lehet velük ezt, mert nagyon furcsák, nem nyitnak semmi es senki felé, de emellett mindenkit leneznek. Szerintetek lehet igy leelni egy házasságot hogy ilyenek velem a ferjem csaladtagjai? A ferjem mellettem áll, de sajnálom hogy valasztania kell koztem s a csaladja egy része között.

2020. márc. 5. 07:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

1. Én elkerülném öket, nem találkoznék velük többet. (Oyan meg nincs, hogy muszáj!) És nem érdekel a véleményük.

2. A férjednek meg nem kell választania, ha neki fontos, akkor odamegy, találkozik velük, de nélküled, neked nem kell menni. Gondolom, nem minden nap van velük, hetente-kéthetente meg kibirsz egy estét nélküle.

3. Attól, hogy nem vagytok mindig mindenhol együtt, nem lesz rosszabb a házasságotok, inkább jobb.

2020. márc. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Bárcsak levegőnek néznének. Az enyém áskálódik és mindenkinek kibeszél. Ha van rajtam kalap az a baj, ha nincs rajtam kalap, akkor az a baj.

Amikor rákérdeztem mi a gond, akkor közölték, hogy semmi, ők nagyon szeretnek. Ők csak jó dolgokat mondanak rólam. 😂 Kár, hogy nem így van.

2020. márc. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

Ha a fárjed családja levegőnek néz, és a férjed ennek kitesz, akkor bizony nem választott közted és a családja között - ami amúgy is iszonyú durva családi játszma -, hanem csak hallgat és eltűri azt, hogy téged a család ignoráljon, fájdalmnatbokozzon és megalázzon.


Nos, a valódi választás és döntés ez: a férjed egy közös családi ebéden vagy akármin szépen feláll, amikor veled megint szemétkednek, és közli a véleményét a családról, szót sem hagyva másnak, majd megfogja a kezedet és távozik. Elegánsan, és többé a büdös életben nem áll szóba egyetlen ellenségeskedő, aljas családtaggal sem.


Kivált nem az édesanyjával, mert az ilyen családi aljaskodások mögött szinte mindig a drőga anyós (a férj vagy a feleség, de inkább a férj) "édes"anyja szokott állni.


Volt benne részem.

2020. márc. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 alletta ***** válasza:
38%

külön laktok? az a lényeg/fontos, hogy férjed melletted áll, tud a problémáról. sógornőd viselkedése nem volt szép, hogy te bizalmasan elmondtad, ő pedig tovább adta.

szép egy nagy összetartó család, jó érzés is beletartozni, de ha valami nem megy, én nem erőltetném a rokoni szálak ápolását.

2020. márc. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De szerintetek én nagyon rosszat tettem azzal hogy másnak panaszkodtam roluk? Ez miatt van bűntudatom.
2020. márc. 5. 08:13
 6/16 MonsteQ válasza:
27%

Elnézést kedves kérdező!


Én nem egy troll vagyok meg semmi, de mindenhez jogod van. Ha már a hozzád közelebb emberek/ismerősök segítsége kell a lelki teher miatt, hát bátran beszélj nekik csak vigyázz kinek mondod el.


Az én szüleim ugyanezt át élték mmint anyum részéről, annyiban előnyünk volt hogy megszakítottuk a teljes kapcsolatot (apossal és anyossal)

2020. márc. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 MonsteQ válasza:
19%

Ha esetleg van Instagram-od, tudom neked javasolni az egyik oldalt akik pont hasonlóan, az élet minden területére kiterjedő filozófiai kérdésekkel foglalkoznak, és szerintem hatásos hisz a kérdés rá vezet a helyes válaszra.


Instagram: @monddhogy

Hivatkozás: [link]

2020. márc. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2020. márc. 5. 08:30
 9/16 anonim ***** válasza:
40%

Összetenném a két kezem és hálát rebegnék az Úrnak, ha levegőnek nézne a mindenbe beleszóló, erőszakos anyós, az alkoholizmus alsó határát súroló após és a beképzelt újgazdag sógor meg a kedves felesége.

Ha ennyire utálnak téged, inkább örülj neki, hogy nem kell velük tartanod a kapcsolatot. Ami a legfontosabb: a férjed melletted áll. Azért kell választania köztetek, mert a családja provokálja ki, nem azért mert te hisztizel. Úgyhogy ne legyen bűntudatod emiatt.

2020. márc. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 alletta ***** válasza:
23%

azért, mert beszéltél érzelmeidről ne hibáztasd magad!

csak sajnos nem jó embert választottál a sógornőd személyében, de ezt nem tudhattad előre.

legfontosabb, hogy a férjed melletted áll.

2020. márc. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!