Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Meg tudtad kerni a parod,...

Meg tudtad kerni a parod, hogy ne jojjon at a lakasotokba/hazatokba a csaladja? (Foleg anyos, apos)

Figyelt kérdés

Vagy csak valamiert rosszabb a viszony es meg sem kellett kerni senkit. Pl idore van szukseg.


Mi szamit bunkosagnak ? Mi az amit mar nem "muszaj" lenyelned es beengedni az eletedbe?

Hol van szerinted a bunkosag hatara? Ha nem mesz X hetente bajologni? Vagy kesobbre is kitolhatod? Van sok hasonlo kerdes, de most az a hatar erdekelne,hogy hol van az emberek tobbsegenel.


Mit latsz masok kapcsolatabol mit nem szabad mar megcsinalni?



2019. ápr. 28. 14:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
41%
Nem. A férjemhez hozzá tartozik a családja, nem fogom eltiltani tőle őket.
2019. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ezt en sem tettem. De a hatar erdekelne kinel hol van. Mit nem es mit tehet..
2019. ápr. 28. 14:47
 3/23 anonim ***** válasza:
41%
Nincs határ, olyanok, amilyenek. Amikor összeházasodtunk, tudtam, milyen a családja, ezzel együtt vállaltam az együttélést. Ennyi.
2019. ápr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Tehat nem a szivetek csucskei ? Mindent elturtetek ?
2019. ápr. 28. 14:58
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
A határ mindenkinek máshol van. Te ott húzd meg a határt, ahol az még számodra tolerálható. Ha a párod nem érti meg, akkor nem jól választottál. Én abszolút nem vagyok az a bájolgó fajta, évente 1-2x szódával meg egy kis vodkával el bírom viselni a családi összeborulásokat. Ez vonatkozik a saját meg a párom családjára is. Lehet csak szerencsém volt, de sose problémázott ezen senki. Legalábbis nekem nem mondtak semmit. Az meg hogy esetleg a hátam mögött ki mit beszél rólam nem érdekel.
2019. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Mióta macskám van, anyós nem jön át.
2019. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Szuperek vagytok !

Nekem is makom van. Mert nem jonnek ide es nem kellett kulon kernem. Nehezen es ritkan en is elviselem oket. A parom megert nem bant emiatt.

2019. ápr. 28. 15:28
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk férjem sem kereste a családja társaságát. Bár utáltam az anyját, mégis én voltam az, aki állandóan noszogatta, hogy menjen el hozzá. Az egyik nővérét pár éve nem láttam, nem is érdekel, ahogy a bátyját sem. Szóval engem nem izgat a létezésük és az sem, hogy a családja elméletileg. Miért kéne elviselnem olyat, akit rühellek? Igaz, férjem sem szereti őket, okkal. Elég csúnyán elbántak vele régen. Egy nővére van, akivel beszélünk sűrűn és néha eljön hozzánk. Szóval én attól, mert rokon, még nem fogok jópofizni, mert az undorító.
2019. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Igazad van!

Nalunk parom nem utalja a csaladjat de egyaltalan nincsenek egymasra nove. Orulok is mert nem birom oket na.. De a sajat csaladom b#sztat..h miert nem megyek az anyosekhoz..aztan mikor felvazoltam lehiggadtak :D


Nehez ugy. De bajologni nekem neccesebb..

2019. ápr. 28. 18:38
 10/23 anonim ***** válasza:
83%

Én még eléggé a kapcsolat elején (másfél éve voltunk együtt) összevesztem az anyósjelölttel, mert túlságosan belemászott a magánéletünkbe, és kioktatott engem olyan dolgokról is amikről fogalma sem volt (családi jellegű téma). Ezért is költöztünk el tőle nagy bánatára. (De azért még párom fejéhez vágta hogy én úgyis ki fogom dobni pár hónapon belül, és akkor majd szalad vissza anyucihoz. Annyira bejött a jóslat, hogy 7 éve tart a kapcsolat és jegyesek vagyunk.) Jelenleg albérletben lakunk, sosem járt itt, és párom sem nagyon hozakodott eddig elő a témával. Annyit tudok, hogy ha sikerül saját lakást vennünk akkor azért szeretné megmutatni az anyjának is, vagy időnként áthívni vendégségbe, amit én teljesen meg is értek, nem fogok ellenkezni. Annyit azért elmondtam, hogy ha újra megpróbál dirigálni vagy engem kioktatni olyan dolgokról amihez semmi köze akkor meg fogom mutatni merre van az ajtó. Ennyiben maradtunk.

Mostanra semlegessé szelídült a kapcsolatom egyébként az anyósjelölttel, szerinte "nem váltunk el haragban", én meg nem hánytorgatom fel a múltat, csak óvatos vagyok vele.


Az apósjelölttel páromnak is felületes a viszonya, így nem is kérdés átjön-e. 12 éves volt mikor elváltak a szülei, onnantól kezdve alig találkoztak, nem is nagyon ismeri az apa a fiát. Amikor ideköltöztünk megnézte a lakást, kettőt fintorgott, majd közölte hogy költözzünk innen el, mert ez milyen egy szar lakás. Hónapokig lovagolt ezen, máig sem értjük miért.

2019. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!