Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyire befolyasoljak az...

Mennyire befolyasoljak az eleteteket a parod, ferjed csaladja?

Figyelt kérdés

Mennyire varjak el a parodtol h ugraljatok oket korul?

Nalunk sajnos a legnagyobb problema a sogorom.

Nem messze lakik tolunk de allandoan roluk szol minden.

Ferjem batyja allandoan ugraltatja a ferjemet o meg nem mer szembeszallni vele.Pedig mar eleg vicces papucs modba ment le a ferjem.

De anyosomek is hasonloak.Az h nekunk mi a jo sosincs megkerdezve csak elvarva ha “kiadjak a parnacsot” akkor az van.

Ferjem szereti oket ez termeszetes de mar a hazassagunk all hadilabon az allando vitak miatt.

A sajat csaladom nem ugraltat es nem varjak el h nyaljam a segg.ket

akkor mastol sem fogom elturni.

Voltak mar kirohanasaim de sose veszik a lapot.

A ferjem is igér mindent de amikor helyzet lenne csak csinalja amit ok akarnak.

Gyerektema elott allunk de erosen elgondolkodtam h akarok e igy elni.

Egyebkent kedvesek a maguk mondjan csak sajnos nem veszik eszre az anyosomek h felnott lett a fiuk,hogy mar nem 5 eves kisgyerek.

De a ferjem is tehet rola h hagyjak h gyereknek nezzek.

Nincs meg a kello tisztelet.Nem tartjak tiszteletben az eletunket.

Mi sem ugraltatunk senkit,mindent probalunk megoldani csak ha nagyon eg a haz akkor kerunk segitseget,2 evente 1 szer.

Ferjem hurcolja a batyjat munkabol mert a felesege vasarolni ment.

Meg most a felesegenek kellett a kocsi.

A szulei is.Az anyos vasarolni akar.El kell vinni vasarolni.

El kell menni a munkahelyere ami 3 percre gyalog van tölük mert sokat vasarolt es nehez lenne hazavinnie.(ebedszüneteben vasarol a kisboltban).

Rossz latni h a ferjem allandoan ugral.

A szüleinek is van autoja.Az apja evek ota otthon van.

Es mivel tudjak h a ferjem ugysem mond nemet ki is hasznaljak hiszen kenyelmesebb ha valaki hurcolassza öket nemigaz?


Elobb utobb teljesen kibukok igaz?

Allitsam valasztas ele a ferjemet?Van ehhez jogom?

Vagy fogadjam el h a ferjem ilyen es ha nem tetszik válljak el?


Az a baj sajnos nem lattam elore h az evek alatt keptelen lesz ferfivà vállni🙁Eleinte 20 evesen en is ilyen voltam a csaladommal de szepen kinottem belole es a szuleim is felnott nokent néznek rám.

De ő képtelen erre


2019. aug. 13. 08:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%

Én jó embereket fogtam ki. Nem szólnak bele semmibe. Segítenek, bármi van.


Az én szüleim ilyen mániákus idióták. Őket én is kerülöm, nemhogy párom 😃

2019. aug. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
53%

Az én szüleim irányítóak és manipulatívak, de alapvetően jót akarnak. Ha tehetnék, attól még leuralnák az egész életemet és beleszólnának mindenbe, amit én már kiskoromtól eldöntöttem, hogy biztos nem fogom hagyni, és most se hagyom.

A párom szülei és nagyszülei elég szoros kapcsolatban állnak, rá is szorulnak a nagyszülőkre, mert a szülők rengeteget dolgoznak és 3 gyerek is van (bár a legidősebb, a barátom, már nem gyerek). Így elég nagy befolyással vannak a szülők életére is. Ennek ellenére a barátomnak megvan a saját értelmes és önálló személyisége, jópár dolgot nem vett át tőlük szerencsére, simán elmosogat magától, mindenben segít, és nem is vallásos (mint ők). Bár az ő oldalukról sokkal kedvesebb mindenki, nem tetszik, hogy erősen megvan a véleményük mindenről olyan szinten, hogy nekik teljesen természetes, hogy mi is folytassuk ezt a vallást (római katolikus), meg mit tudom én...sok minden. Nekünk pedig nem ez a természetes. És mondogatom folyton a páromnak is, hogy nem mindegy, hogy nálunk vagy náluk van az irányítás, és egy felnőtt legyen felnőtt, önálló. Az pedig, hogy kiállunk magunkért, az nem azt jelenti, hogy nem szeretjük őket. De ezt a legszemléletesebben úgy tudnám elmondani, hogy pl. az esküvőnket is magunknak fogjuk szervezni, nem engedjük, hogy beleszóljanak, de nekik lesz a legszebb helyük, a legtiszteletteljesebben fogunk velük bánni, mint a díszvedégekkel, mert szeretjük és tiszteljük őket. De nem engedjük, hogy irányítsanak.


Ebből azt akartam kihozni, hogy ez elsősorban tőletek függ, a férjedtől és Tőled, hogy mennyire engedtitek ezt nekik. Fontos a határok tisztázása, és annak az elválasztása, hogy attól még szeretitek és tisztelitek őket, hogy nem engedelmeskedtek. Ha pedig ezt nem fogadják el, akkor sajnos jobban szeretik önmagukat, mint titeket. Ha pedig így van, akkor minek is kellene segíteni nekik?!


25/N

2019. aug. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
68%

Nem írtál a lakáskörülményeidről, de ha megoldható, messzire költözz el férjestől az ország másik csücskébe.

A férjed nem fog megváltozni, örökké a mama pici fia és a kisöcsi marad. Vidd el messzire, onnan már nem tudják naponta ugráltatni.

2019. aug. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugráltatás nincs. Néha volt próbálkozás (sógorom akart engem ugráltatni), de azt a feleségem helyettem is leszerelte.

Inkább az a kellemetlen feleségem anyukájában és nővérének családjában, hogy feleségemet könnyen tudják manipulálni. Mondanak neki valami hülyeséget, amit én egy kézlegyintéssel lezárnék, ő meg őrlődik rajta napokig, hetekig, felhúzza magát, meg olyanokat gondol, hogy "hátha mégis van benne valami". Nem. Nincs benne semmi, tömény ostobaság az egész.

2019. aug. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Én màr probaltam ezt az elkoltozest.

A ferjem munkaja szerencsere olyan is ha szeretne athelyeztethetne magat barhova barmikor.

De mindig azzal jon hogy nekem uj munka kell es mivan ha nehezen talalok es anyagilag nem leszunk jol.

Ezt ertem is ettol en is felnek de inkabb lépném meg csak had legyen szabad terunk.

Egyebkent a ferjem es batyja egy munkahelyen dolgoznak.

Naponta talalkoznak es sztem ez a baj.

Gyerekkent kezelnek minket.

Pedig 20 evesen mikor összejöttünk dolgoztunk,összeköltöztünk szepen alakitjuk az eletünket.Soha nem volt szükseg anyagi segitsegre.

Mindig helyt alltunk.es mindent megtudunk oldani.

De valahogy ök ezt nem latjak...

Es tenyleg anyuci pici fia a ferjem

mert az anyja meg mindig kisfiamnak szolitja

es a batyja aki 8 evvel idösebb is meg kis öcsikent kezeli.

2019. aug. 13. 08:49
 6/27 anonim ***** válasza:
53%
Mindenképpen költözzetek el! Egy idő után biztosan lesz munkád!
2019. aug. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Erösen gondolkodok en is ezen.

Örülnek egy babának már de keptelen vagyok igy tovabb elni.

Ugy hogy meg 1 gyerek is lenne.

igy is teljesen leszivnak minket.

Hiaba beszeljük at a napot,egy telefon tölük es mar szervezhetjük at a programunkat.

Allandoan megy a hatunk mögött a szervezkedés.

Csak vhogy nekünk felejtenek el szolni.Mikor megvan a terv tènyek elè vagyunk allitva.

A batyja is vhogy ugy szervezkedik hogy semmikepp se ö jöjjön ki rosszul belöle.

Ezt is eszrevettem mar.A lenyeg h neki jo legyen.

Az anyjat is hozzank passzolja le.Majd a ferjem elviszi öket ide oda.

Majd a ferjem segit ö meg csak röhög a ferjemen es logatja otthon a lábàt.

2019. aug. 13. 09:10
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férjed nem képes végre felnőni és leszakadni, akkor veszett fejsze nyele az egész.

De gondolom ez már a házasság előtt is így volt.

2019. aug. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Hasonlo volt igen,

mi 3 eve költöztünk be a varosba,nem gondoltam volna h ennyire elfajulnak a dolgok.😓

2019. aug. 13. 10:09
 10/27 A kérdező kommentje:

Bar gondoltam h ezt ugyis megkapom.

Igen en is hatalmas balfek voltam hogy hittem abban ahogy az ember érik,elkötelezödik megvaltoznak a dolgok.

Es a hazassag lesz a legfontosabb.A sajat csalad alapitas.

Nem az hogy meg 30 evesen is anyuci lelket meg ne bantsuk.

2019. aug. 13. 10:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!