Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülnél ugy a pàrodnak gyereke...

Szülnél ugy a pàrodnak gyereket hogy külsöre nem tetszik es nem akarod hogy ezt kapjàk a gyerekeid, de a szerelem nevében?

Figyelt kérdés

Pàromnak elözö,tul fiatalon kötött hàzasságàbol a gyerekeik kiköpött apjuk.


A pàrommal a megismerkedes spontan volt es nem tervekkel.

Es ugy elkezdte mostanaban a gyerektémàt pedzegetni aminek amugy semmi akadàlya nem lenne csak a fenti amit irtam.


2020. márc. 31. 08:21
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
Szoval nem a külseje miatt szeretem, az tény.
2020. márc. 31. 08:24
 2/44 anonim ***** válasza:
73%

Normális vagy???

Te egyáltalán ne szülj senkinek, téged nem kell tovább szaporítani! Sajnálom a párod!

2020. márc. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, nem kértél párkapcsolati tanácsot, de én olyannal össze sem jöttem volna, aki nem tetszik


A kérdésedre válaszolva: ha olyan nagy a szerelem, akkor szerintem vállaljatok nyugodtan. Ismerek egy pasit, 6 gyereke van (nem c., jól szituált, nem a semmire vállalta)

Ott az előző házasságból van 3 lány. A lányok közül kettő álomszép, a középső kasszás Erzsi csúnyább kiadása, de nagyon hasonlít. A mostani házasságából van 3 fia, mind a 3 csúnyácska.


Nagyon lutri, azt ne feletsd eé, hogy a te génjeidet is örökli. Könnyen lehet, hogy tök szép gyerekeitek lesznek.

Bár én úgy gondolom a boldogság oldaláról tekintve nem ez a fontos.

Inkább legyen egy nem túl szép, de lelkileg egészséges, nagyon boldog gyereketek, mint egy gyönyörű, de depressziós lelki sérült.

Én a helyedben nem ez alapján döntenék, amit leírtál :)

Sok boldogságot :)

2020. márc. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

2. Azert egy anyànak a gyerekei jövöje azert nagyban szàmit szerintem es normalis nö megvalogatja a pàrjàt hogy az ne legyen pl alkohokista munkakerülö troger es jobb esetben nem a külsö alapjàn iteli meg a masikat mert az felületes kapcsolat lenne a maga valojaban ha az fogott volna meg benne milyen helyes.


Az fogott meg benne hogy szamithatok ra es nagyon szeret, mellette biztonsagban erzem magam, ugyanakkor egyedül sem zakkannék meg, nem vagyok fejre esett, nem vagyok kiszolgaltatva. Igazabol minden oké köztünk, egy a hullàm.


Lehet az is bennem van csak agymenés,de lehet pont attol viszolygok hogy mintha a masik nötöl levö gyerekeit klonoznam le ujra.

Amikor a gyerekeit latom mintha az en gyerekeimet latnam a jövöben. Vagy nem is tudom ezt az érzést leirni. Mintha latnam hogy ilyen gyerekeink lennének. Mint ö.

Pedig nem is azonos nemüek, de alkat vonàsok minden ugyanaz.

2020. márc. 31. 08:45
 5/44 A kérdező kommentje:

Szoval ki tudja talan lehet az a bajom hogy viszolygok tudatalatt az idegen nötöl a gyerekeitöl amit nem is tudok es nem akarom ezt sokszorositani.

Csak agyalgatok màr összevissza. Valojaban elfogadom öket àrtatlan kis szerethetö gyerekek.

2020. márc. 31. 08:50
 6/44 A kérdező kommentje:
De nem akarok hasonlokat
2020. márc. 31. 08:51
 7/44 anonim ***** válasza:
90%

Hármas vagyok

Erre már nem tudok mit írni, ne haragudj.

Csak ismételni azt, hogy a te génjeidet is örökli, így lehet közel sem fognak hasonlítani a féltesókkal, hisz más az anya.

Én a véleményemet leírtam, gondold át szerintem, nehogy egy rossz döntés levét a gyermeked igya meg :)

2020. márc. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, gondolj arra, hogy az anyósodra is hasonlíthat majd. 😂


És akkor mi lesz, ha a párod másik gyerekeire is hasonlítani fog? Féltesók lesznek. Részben egyezni fog a génállományuk.


Először fogad el az előző kapcsolatából született gyerekeket, utána szülj. Sok életet teszel tönkre ezzel a hozzáállással.

2020. márc. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

De most adkak erre az 50%-ra?

Most eljepzelem magam terhesen is hogy ezen fogok görcsölni hogy vajon a harmadik teso elüt e a többitöl? Eleve féltestvérek lennének nagy vàltozàst nem is remélek. Anyukajuk sem a szöges ellentézem az is biztos.


Kb mintha egy tyukudvarban egy kakastol remeli az egyik hogy az ö tojasa majd mas lesz mint a többi. Igy erzem magam

2020. márc. 31. 09:04
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Tök egyetértek a többiekkel. Lehet, hogy rendes embernek tartod a pasidat, de hogy szerelmes nem vagy belé, az tuti...

Én is látom a férjemen, hogy nem egy fotómodell, de attól még nekem tetszik. És itt ezen van a hangsúly.

Ha szeretnéd, alig várnád, hogy legyen valaki, aki rá hasonlít, de belőled is van.

2020. márc. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!