Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyóssal egy utcaban lakni?...

Anyóssal egy utcaban lakni? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Szerintetek kell féljek ha mondjuk mi X utca 85be lakunk ő meg ugyanabba az utcaba fog lakni a 130.ba? Akitol bereljuk a hazat annak van ott egy kiado háza, es most oda költözik...kicsit aggaszt a dolog, nincs konfliktus koztunk es kedveltem is őt az elejen de amikor terhes lettem nekem sok bolt az h kb.minden heten meglátogatott, en nagyon magamnak valo vagyok, ugy ereztem ez sok,a sajat apammal nem találkozok heti rendszeresseggel pedig 20percre lakik tőlünk.Mondhatni megundorodtam a nőtől. Miota megszultem heti 1x maradt szerencsere a latogatas de utalom h atjon es orakat itt van. Meg azt is h alt.ban a parom lanyaval jon. Sokszor nincs hozzajuk hangulatom es ugy mondanam h majd maskor mert nem aktualis de tudom h a gyereket meg latni szeretnek. Meg csak 5honapos lesz. Mondtam is paromnak hogy nagyon remelem nem fog atjarni sűrűbben mert itt lesz kb.5perc sétára. En ettol total kivagyok. Gyomoridegem van. Mellesleg megkerdezhette volna basszus hogy nem e gond ha egy utcaban leszünk. De sztem ezt neki ereznie is kellett volna. Hol egeszseges mar az ha egy utcaba laksz a fiaddal/menyeddel!? Vafy en gondolom tul ezt? Biztos h meg fogom mondani neki ha ezt a heti 1x i látogatást be szeretné sűríteni. Hal a jo istennek h meg bo 8eve van a nyugdijjig, vafyis h hétfőtől péntekig dolgozik reggeltol estig. Igy talan este nem fog atjarni. Áhhh en kivagyok teljesen. Meglatom es rosszul vagyok tőle, megmagyarazhatatlan szamomra egyebkent. Egesz egyszerűen maga a lényétől kivagyok. :( félek h csak a konfliktus lesz most igy ez miatt idővel. Ja es mindenen megsertodik amugy.
2020. ápr. 26. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

Ha dolgozik, akkor nem fog átjárni. Ha hétvégén átmegy, neked nem kell vele beszélgetned, hagyd ott, csináld a dolgodat, sőt 2 etetés közt menj el sétálni, vásárolni, manikűröshöz.

A férjeddel jól megvagytok? Mert ha annyira utálja valaki az anyóst, hogy hányingere lesz tőle, ott a fiával való kapcsolat se ideális!

2020. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
1-es, ez azért nem feltétlenül így van. Nekem ugyan nincs anyósom, de a férjemnek van felnőtt lánya. Két hónapban egyszer fél óra bőven elég belőle, pedig nem utálom. Csak ahogy írta a kérdező, aki magának való típus, annak ennyire van igénye.
2020. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!

A párommal teljesen jól megvagyunk, szerelem van. 4 éve lesz h egyutt vagyunk es h egyutt is elunk. Az anyos erzi h megvaltozott bennem vmi iranta mert kerülöm a tarsasagat....azota hogy terhes lettem. Meg próbálok akkor majd igy tenni. A parom huga 15perc setara lakik tolunk,elozo albibol h eljottunk ok koltoztek oda a helyunkre,azzal tokre nincs is bajom. De nem ertem moert egy utcaba kell koltozni? Nem erezte azt h mondjuk megkerdezi? Hogy mit szolnatok hozza? Pont leszarja ki mot szol hozza mert van egy ilyen stilusa. Ugyh nem csodalkozok kulonosebben ezen.

2020. ápr. 26. 21:11
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Ez a legrosszabb helyzet, ami lehet. Veszélyességi pótlék mellett sem vállalnám ezt! Párom szülei 50kmre vannak, de még az is kevés.
2020. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Ahhoz, hogy hova koltozik semmi, de ssmmi kozod az eg vilagon! Jo hogy nem ker engedelyt elmenni dolgozni toled... Tulzasba viszed.


Le is irom miert: ha kinyitnad a szad es megmondanad, jojjon heti 1x, 2 orara, mert dolgod van nem kellene ezen stresszelni.


Meg amugy is, ha nem is te szolsz ra, akkor a parodnak kellene szolnod, hogy beszeljen majd az anyjaval, hogy ne jarjon a nyakatokra. Ennyi.

2020. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Mindennap átjöttek órákra és itt ültek, egyszerűen nem lehetett őket kirakni. Ha szóltam, besértődött és nem jött pár napig, aztán kezdte elölről. A férjem semmit nem tett. Azóta elváltam és elköltöztem 200 km-rel odébb.
2020. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Embere (asszonyembere) válogatja. Mellettünk egyik oldalon lakik a "fiatal" pár, most már nagyobbacska 2 kisfiúval (iskolás a nagyobbik), mellettünk a másik oldalon a "fiatalasszony" szülei. Nincs állandó átjárogatás, csak ha megkérik a nagyszülőket, hogy beteg agyerek. A mi gyerekünk és unokánk tőlünk kb. 5 percre lakik, élettárs és 3 "hozott" gyerek. Hívás és kérés nélkül soha nem megyünk át.
2020. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Mi is egy utcában lakunk anyósékkal, több, mint egy éve, nincs kéretlen átjárogatás egyikünk részéről sem. A kommunikáció és egymás tisztelete a kulcs.
2020. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Nekünk mindkettőnk szülei egy utcában élnek velünk. Párom szülei az utca egyik végén az én szüleim meg a mellettünk lévő házba. Arra a telekre építkeztünk ahol régen a dédszüleim háza állt. Mi mindketten családozósak vagyunk és nálunk tök természetes, hogy átugrunk egymáshoz szinte minden nap, de nem ülünk át órákra kivétel ha valamilyen ünnep van vagy bográcsozunk vagy grillezünk stb. Ha rossz kapcsolat lenne valamelyik részről akkor nyilván nem ide költöztünk volna. Az, hogy te ennyire ellene vagy az anyósodnak az nem normális állapot. Én a helyedbe fel keresnék egy pszichológust, hogy fényt derítsetek rá, hogy miért félsz az anyósodtól való találkozástól főleg mióta gyereketek van. És mond meg a férjednek, hogy kérje meg az anyját, hogy csak akkor menjen át ha ti hívjátok, férjed mikor látni akarja az anyját menjen át hozzá meg vigye a gyereket is és legyenek az anyjánál pár órát. Így az is láthatja a fiát és az unokáját és neked sem kell feltétlen találkozni vele.
2020. ápr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
Ezek a békés nők!
2020. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!