Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyák! Ti hogy, viselitek,...

Anyák! Ti hogy, viselitek, hogy felnőttek a gyermekeitek és egyedül maradtatok?

Figyelt kérdés
2018. febr. 25. 17:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
63%
Engem még nem érint, de nagyon várom! :-)
2018. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Természetesen hiányoznak, és üres a ház, amikor nincsenek itt, de nem csak ők voltak nekem. A férjem, barátok, hobbik amikkel újra foglalkozhatok megtöltik a napokat. Ha ezek se lennének, tuti bekattannék.
2018. febr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nekem nincs párom.Nagyon rosszul érzem magam.
2018. febr. 25. 17:22
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
Hobbik? Barátnők? Találj valamit ami leköt.
2018. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
98%
Apa vagyok és nem felnőttek, csak elváltunk és majd 3000 km-re költöztek, szóval kb félévente vannak itthon pár napot. Ugyanaz. Az elején nehezebb volt de aztán ezt is megszokja az ember, mint minden mást is. Az élet megy tovább.
2018. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
19%
Ha nagyon várod (kedves első), mégis mi a búbánatos francért szültél gyereket?
2018. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Sajnos én teljesen csak az anyaságnak éltem. Most már látom, hogy magamra is gondolnom kellett volna. Senkim sincs rajtuk kívül.
2018. febr. 25. 17:30
 8/28 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy néha úgy érzem túlságosan el vagyok felejtve. Nem érzem a szeretetüket. Most is betegen feküdtem napokig. Egyik sem látogatott meg. Igaz telefonon beszéltünk. Bár sokszor én keresem őket. Hetente egyszer.
2018. febr. 25. 17:43
 9/28 anonim ***** válasza:
93%

Felnőtt fiam van, külön él a barátnőjével. Kirepült a családi fészekből, de ez így van jól. Ez az élet rendje. Én jól viselem, mert lefoglalom maga. Megint magammal foglalkozom. Utazom, kirándulok, lazulok. Hétköznap dolgozom, majd meló után edzésre megyek, és nem kell agyalnom, hogy mit főzzek. Férjemmel ha olyan kedvünk van beülünk egy étterembe. Fiam is éli az életét, és én is. Hétvégente átszoktak jönni, akkor készülök, örülök, hogy jönnek. Szóval nem érzem, hogy egyedül maradtam volna. Inkább úgy érzem, hogy újra fiatalodtam, újra elkezdtem élni.

45/N

2018. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Igen, érzem hogy kezdenem kell magammal valamit mert egyre depressziósabb vagyok.
2018. febr. 25. 18:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!