Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom szerint szégyen, hogy...

Anyósom szerint szégyen, hogy a sógorom párjának van már egy gyereke és megkért minket, hogy ne beszéljünk velük. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Sógorom idén januárban megismert egy egyébként nagyon helyes kis nőt, aki az anyósom szemében a világ legnagyobb szálkája, ugyanis van egy előző házasságból született kisfia, akinek az apukájával nem is voltak házasok, tehát a "kis kakukkfióka még fattyú is". A férfi bőven elmúlt 40, az ő korában már nem hiszem, hogy találna korabeli gyermekmentes nőt. Anyósom számít arra, hogy asszisztálunk a gyűlölködő hadjáratához, de nekem így 36 hetes terhesen ehhez nincs ingerenciám. Nyilván amúgy se, én nem vagyok egy ilyen begyöpösödött szipirtyó. A nővel sokat beszélgetek, tényleg egy helyes kis nő, a "fattyú gyereke" is csodaaranyos, de nem bírom már a kedves mama nyomását. Mit tennétek?
2020. máj. 17. 20:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rossz kategória és a családi kapcsolatokba való.
2020. máj. 17. 20:24
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanam, hogy ezzel a mai vilagban semmi gond..aztan csak fújjon, ha egyedul marad ezzel, majd nem mondja talán idovel
2020. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztos megmondanám neki, hogy ne sértődjön meg, az a nő kedves, jófej, meg kellene inkább ismernie, és szépen megkérném, hogy ne haragudjon, de nekem semmi bajom vele, és terhesen nem szeretnék ezzel foglalkozni.
2020. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elöször is a "kedves mamát" elküldeném valamerre (a párod miért nem állítja le? Az ö dolga lenne), a sógornöjelölttel természetesen tartanám a kapcsolatot, az anyóssal viszont nem vagy csak nagyon minimális mértékben.
2020. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Baszki. Mekkora kocsog a mama.
2020. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Amíg nem tudta, hogy van a kisfiú, az volt a kedvenc mondata, hogy ő nem megy végig vele az utcán, annyira csúnya, pedig egy tök szép nőről van szó. Kíváncsi lennék, hogy az én hátam mögött miket mondott az elmúlt 10 évben. :)))
2020. máj. 17. 21:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, finoman jelezni lehetne azt is, hogy nem szabad előítéletesnek es rosszindulatúnak lennie. Főleg, hogy a fia boldogságáról van szó. Ez nem egy tragédia, nem halt meg senki
2020. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Savlekotő ***** válasza:
100%
Sajnálom a Mama közelében élőket..
2020. máj. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Magasról tennék az anyós kérésére és véleményére. Nyitott lennek a nővel és az ő személyiségétől, hozzáállásától tennem függővé a kapcsolatunkat.
2020. máj. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mamát leépíteném sürgősen, megritkítanám a találkozókat és a hívásokat. Gondolom más dolgokhoz is ilyen nyitottan és pozitívan áll, a folyamatos károgás meg negatívan befolyásolja a te lelkiállapotodat is.

Új sógornőt pedig szeretettel fogadnám a családba ha valóban kedves és aranyos, mert miért is tennék másképp.

2020. máj. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!