Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha após pajtás nem...

Mit tegyek ha após pajtás nem fogadja el az esküvő tervezést?

Figyelt kérdés
Nos. Nem sokára házasosok a menyasszonyommal. Mindent mi szervezünk, egymás között beszéljük meg a dolgokat. Szűk családi kör van meghívva (10 fő kb). Na most a házasság kötés után van a lakokma (mondjuk így) Én egy kicsit puccosabb helyre gondoltam, normális étterem meg ilyen. Párom erre azt mondja hogy nem érdekli, ezt rám bízza (amúgy neki is ez az ötlet tetszik.) Na most após azért harcol hogy trófeába menjünk mert az olcsóbb meg miegymás... de én nem akarom, mert az egy olyan hely hogy haverokkal beülünk és ennyi, de ő már telefonálgat hogy mikor van hely meg miegymás.... vélemény? nagyon szemét vagyok akkor hogy hagyom hogy lefoglalja, de én is lefoglalom a helyet ami tetszik és párommal odamegyünk, aztán jön aki akar?
2020. jún. 8. 13:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Xarjátok le. Mit szól bele a TI esküvőtökbe? Forrongjon, ha ennyire nem tetszik neki.
2020. jún. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

Igen, szemet vagy, ha ezt így csinálod.

A megoldás az, hogy közlöd Lajos bácsi, a Zsuzsi meg én úgy döntöttünk, hogy a Tudomisenhol lesz a vacsora, már le is adtam a foglalást 10 fore.

Ennyi

2020. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként nem, nem hiszem, hogy szemét lennél. Te/ti megmondtátok, mit szeretnétek, ha ő nem fogja fel ő menjen a trófeába enni, ti meg később küldjetek neki képeket az étteremből, hogy ő se maradjon ki a jóból.
2020. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Ne tegyél semmit, menjetek ahova tetszik és ezt ha felhozza mondd is el neki, hogy ne fáradjon már lefoglaltad (nem lefogod!)

Vagy megérti vagy nem

Lehetőleg úgy mondd hogy más is hallja, a későbbi viták elkerülése érdekében

2020. jún. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nem úgy jön le a szövegből, hogy a kérdező megmondta volna nyíltan, hogy ők hova akarnak menni.
2020. jún. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Helyesen teszed. En se vitatkoznek vele, hanem lefoglalnam azt, amit mi elgondoltunk.

O meg majd magyarazkodjon a cseho tulajdonosanal, engem nem erdekelne. Gondolom ti fizetitek, nem aposodek.

2020. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a szülők állják a kiadásokat (aligha), akkor mondd neki, hogy ne fárassza magát, mert Ti másként gondoljátok és már megtettétek a kellő lépéseket úgy, ahogyan Ti akarjátok. EZ A TI ESKÜVŐTÖK! A meghívottak pedig vagy részt vesznek a vendégségben, vagy nem. Ő dolguk...
2020. jún. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Ti fizettek vagy a párod szülei? Ha ti, akkor ti határoztok.
2020. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Metionin ***** válasza:
100%
Mondd neki hogy már lefoglaltátok. Aztán ha nem tetszik, ő menjen a Trófeába :D
2020. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

Ti fizetitek a "lakomát"?

Ha igen, akkor tanítsd meg após pajtásoddal a nagyon igaz mondást:

"Aki fizet, parancsol!"Ha pedig ennek elnére erősködik, kérjed meg szépen(!), hogy ne ő akarja megszabni, hol költsétek pénzetek!

2020. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!