Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Akik nem járnak anyósékhoz/...

Akik nem járnak anyósékhoz/ nincsenek jóba/ kidobott titeket/ kitiltott az anyós, azoknak az anyósoknak ,,engeditek" hogy elmenjenek hozzátok? Akár albi, akár saját ház a pároddal.

Figyelt kérdés
2020. jún. 18. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem, miért akarna hozzánk jönni, ha mi nem mehetünk hozzá.
2020. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert gondolom érdekli, hol lakik a fia/ lánya, vagy ha netán fele-fele arányban vettétek a házat a pároddal akkor azt gondolhatja az ő gyerekéé is, vagy ha netán az ő pénze is benne van akkor pláne :D
2020. jún. 18. 21:39
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem engedném. De nem is életszerű ez a szitu számomra, mert ha nem vagyunk jóban, főleg ha kidobott, kitiltott, akkor nem tudom elképzelni, hogy jönne. Hiszen akkor eleve nem lenne jó a kapcsolat, nem is találkoznánk, nem is nagyon beszélnénk, nem hogy hozzánk jönne.
2020. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Soha nem költöznék olyan házba, amiben egy anyós pénze van benne, aki aztán bármibe beleugathat.
2020. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A kérdésem egyes számban szól a válaszolóhoz... lehet ez volt kétértelmű, pl. hogy ,,titeket,, arra úgy gondoltam, hogy titeket akik ott ültök a gép előtt, és nem a párotokkal együtt TI :D
2020. jún. 18. 21:52
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Hiába magyarázod, akkor sem életszerű. Ha ilyen rossz a viszony, akkor nincs ott semmi keresnivalója.
2020. jún. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 babyboom567 ***** válasza:
69%

Jó viszonynál sem szívesen laknék olyan házban amit anyós fizet.

Rossz viszonynál meg elképzelhetetlen.

Ha én lennék anyós, és rossz viszony lenne köztem és a menyem között, akkor nem mennék hozzájuk.Jó viszonynál sem járnék a nyakukra.

Miért kéne megnézni,hogy él a gyerekem.Felnőtt ember, valamilyen értékrenddel, úgy éli az életét ahogy akarja, azzal akivel akarja.

Én úgy képzelem el, hogy az ember 18-20 év alatt átad egy értékrendet a gyerekének.Na ez vagy sikerül vagy nem, vagy eszerint él a gyerek vagy nem.

2020. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Metionin ***** válasza:
83%
Évente párszor felugrik 10 percre ha erre jár és annyi. Néha még az is sok :D
2020. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok ilyen szituban, de a rokonságban van ilyen. Együtt járás alatt nem győzte kiutálni a fia barátnőjét a fiú anyja. A lány konkrétan az első három évben egyáltalán nem aludhatott ott soha, utána is csak heti egy éjszakára volt megtűrve úgy, hogy reggel eltűnik, mire "anyós" felkel. Hat év múlva házasság lett belőle, a családi ház, amit vettek, 70%-ban a lányé, 30%-ban a srácé (nagyrészt a lány öröksége ment bele, ezért ez az arány). 5 éve vannak együtt, soha, egyetlen egyszer sem hívták a pasi anyját, még a házat megnézni sem. (De amúgy anyós sem forszírozza.)
2020. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
8-as, de kimondottan rosszban voltatok, kiutált Téged anno a házából?
2020. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!