Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kérjek bocsánatot az anyósomtol?

Kérjek bocsánatot az anyósomtol?

Figyelt kérdés

Összevesztunk, mert már sokadszorra teljesen máshogy adta elő a dolgokat, mint ahogy voltak. Megmondtam neki, hogy ez nekem nem tetszik, erre mondott rám mindenfélét, elővette, ami nem tetszik neki bennem, így én is belementem... Mondott olyanokat, ami igencsak sok volt sztem, mégis a fiával üzenet, hogy addig nem lesz béke, míg én bocsánatot nem kérek. Sokáig csak nevettünk azon a férjemmel, hogy ha mondok neki valamit, teljesen máshogy állítja be, de most ár elegem lett. A férjem meg teljesen meg van zuhanva, hogy mi lesz így a családjával?!

Van egyébként egy 3 éves kislányunk.

Én sem akarok vitát, de ezt az üzenetet soknak érzem, hogy akkor csendesedik a vita, ha én összehúzom magam.

Ti mit tennétek?

Lenyelnétek a sérelmeket a békéért?



2020. júl. 14. 15:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Azert erdekelne, hogy pontosan mi tortent...
2020. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%

Ne kérj bocsánatot, ne alázkodj meg. A férjednek meg mond meg, hogy ti vagytok a családja a gyereketekkel, semmi nem lesz veletek. Az anyjához meg menjen nyugodtan, amikor akar, vigye a gyereket is, te meg addig nyugiban intézed a saját dolgodat.

Teljesen felesleges olyan emberekre pazarolni az idődet, akit legszívesebben megfojtanál, csak mert "rokon", meg "úgy illik", meg "mit szól majd a szomszéd Mancika".

2020. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
64%
Én ebben a helyzetben-tuti nem kérnék bocsánatot.
2020. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%

3+ *mert már sokadszorra teljesen máshogy adta elő a dolgokat, mint ahogy voltak.


Ezért nem. Egyrészt mert hazudik, másrészt mert ezzel rágalmaz téged, és lejárat tudatosan-tegyük hozzá. Majd aratja méltó gyümijét a beszédjének.

2020. júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
46%
Az igazságért állj ki, és sose hajt fejet a rágalmazónak. Vagy egy szót ne szólj, de ne hajts térdet. Katonáéknél, akik valóban jó katonák, azok sosem hajtanak térdet, csak a Királynak (Istennek)-rajta kívül senkinek.Rágalmazónak végkép.
2020. júl. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
40%
*hajts
2020. júl. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

Az én anyósom is ilyen. Ő akkor boldog, hogyha megalázkodnak előtte. Mindegy a téma, neki az a lényeg, hogy ő lehessen a nagyasszony. Még a látogatásokat is megkoreografálja, ő nem fog senki elé kimenni, őhozzá az embereket be kell kísérni. Akkor is, ha az unokája vagy bárki.

A mi megoldásunk, hogy én nem találkozom vele. Elmondhatatlanul boldogabb vagyok így :D

2020. júl. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
9%
Gondolom nem éppen normális hangnemben jegyezted meg, hogy “ez neked nem tetszik”...
2020. júl. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%
Hát igen utolsó, mikor sokat nyel az ember, előfordul, hogy egy idő után robban. Anyós magának kereste a "bajt".
2020. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%
Én nem tartanám vele a kapcsolatot. A férjem menjen, ha akar, a gyereket is viheti, de engem felejtsenek el.
2020. júl. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!