Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kikèszülök anyòsomtòl. Ki...

Kikèszülök anyòsomtòl. Ki hogy birja lenyelni a bèkàt?

Figyelt kérdés

Anyòspajti èlősködik rajtunk.Nem dolgozik 58 èvesen sehol, mindenfèle kitalàlt betegsègei vannak ìgy elvàrja, hogy eltartsuk, meg a màsik fia szintèn.

Nyàron lesz az esküvőnk, a szüleim nagyon sok pènzt beletesznek a lagziba, de a pàrom anyukàja egy forintot sem, ràadàsul meg sem kèrdezi, hogy esetleg tud-e segìteni valamit a szervezèsben, amihez nem kell pènz, soha egy szòval nem emlìti meg a lagzit, ha mègis az azèrt van mert megkèrdezi, hogy mikor is van a lagzi? Mindig elfelejtem. Pfff... vagy ha megkèrjük, hogy ennek meg annak a rokonnak vigye màr el a meghìvòt azt mondja ő dehogy viszi mert nincs jòba azokkal meg mineki hìvjuk meg, nem kell azokat stb. Aztàn elpanaszolja, hogy ő utàl lakodalmakba jàrni, nem neki valò ez màr mert öreg. Mindig ùgy beszèl mint egy 80 èves.

Egyszer összevesztem a pàrommal miatta, jòl ràborìtottam, hogy mi zavar az anyjàban, persze kiakadt. Ùgy jön ki, hogy semmiben nincs igazam.

Nagyon fàj, hogy a szüleim szivüket lelküket beleteszik az egèszbe a màsik oldalon meg ez a cirkusz megy ès a pàrom sem àll mellettem ebben a dologban. Nem is tudom igazàbòl mi lenne a kèrdèsem, meg mi a cèlom a kiìràssal, igazàbòl nem szoktam ideìrni de nem tudom kinek ezt kibeszèlni magambòl ès kìvàncsi lennèk màs hogy viseli az ilyen szitukat meg anyòst aki csak magàval foglalkozik, pènzelteti magàt pedig kutya baja?! A pàrom meg nem làtja reàlisan, bevesz neki mindent. Okè nem bànthatom èrte mert az anyukàja, nem ùgy làtja őt mint egy kìvülàlló. Nem szòlhatok bele. Vagy mègis? Nem tudom mi lenne a helyes megoldàs, ès hogy tűrtőztessem magam, hogy ne kapjak idegrohamot ettől a nőtől!!


2018. jún. 4. 18:49
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
75%
Epp itt irt az elobb, hogy mennyire utalja a menyet.
2018. jún. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Remèlem nem anyòsom èpp :D de nem, hisz ő tùl öreg 58 èvesen :D a telefont is alig tudja felvenni, nem hogy internetezni.
2018. jún. 4. 18:56
 3/37 anonim ***** válasza:
93%

Te se vagy normális, hogy anyuci icipici fiához készülsz feleségül menni. Jobb ha hozzászoksz, hogy SOHA a büdös életben nem fog melléd állni ez a férfi, sosem lesz igazad, és ha nem fogod be a pofád, készülhetsz a veszekedésre. Ebben a kapcsolatban neked kuss a neved.


Ja, és készülj fel rá lelkiekben, hogy a jövendőbeli gyerekeidre kevesebb pénz fog jutni, mert a munkanélküli, követelező anyóst fogjátok támogatni még minimum 30 évig, vagy esetleg tovább is. Sok sikert és türelmet a várakozáshoz, amíg koporsóba nem rakják.


A szüleidet becsülöm, hogy csendben megtartják maguknak a véleményüket, és nem mondják meg neked, hogy kislányom nem vagy normális...

2018. jún. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
91%

Mi lenne ha akkor házasodnátok csak össze amikor van annyi pénzetek hogy nem kell szülői támogatás? Nem tudom hány éves vagy de nem lehetsz túl érett ezzel a csapjunk a lecsóba felfogással

Tényleg undorító hogy így viselkedik de az is undorító hogy nem látod mennyire függ tőle a párod, és te is függeni fogsz az esküvő után

2018. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
91%
Ne menj hozzá, ez csak rosszabb lesz. Ez a fiú sosem lesz férfi nem fog kiálni melletted.
2018. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
86%

ennek meg annak a rokonnak vigye màr el a meghìvòt


Ő vigye el? Hát nem vagy semmi te se...

2018. jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
77%
Ha a leendő férjed nem áll melléd,akkor anyatejszivo és ott log köldökzsinor is vhol,én nen láttam meg időben,rá is baxtam,gyerekkel lettem kidobva.. A radai rossebb házasodna igy,h még pénz sincs rá,és pokol lesz az egész.. Mond le időbe,sporold meg a váloperes költségeket,saját tapasztalat.
2018. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
88%

Na, próbálok nem bántóan fogalmazni, mer' kitiltanak.


Szóval: Mi a búbánatos rossebért akarsz hozzámenni egy olyan fickóhoz, aki számára te ill. a véleményed, problémáid semmit sem jelentenek?

Miért nem keresel egy felnőtt, épelméjű férfit magadnak?

Ennek rossz vége lesz, de nagyon.

El nem tudom képzelni hogy egy élősködő anyóst eltartsak...te szentséges atyaég!

És azt sem, hogy a férjem az én véleményemmel ellentétben a nem normális anyjának adjon igazat.

2018. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
54%
Ember, legyen már egy kis eszed! Ültesd le a vőlegényedet és nem indulatosan, de annál határozottabban beszéld meg vele a dolgokat. Ha nem sikerül közös nevezőre jutnotok, vagy csak megígéri, hogy változtat de mégsem, akkor még fújd le az esküvőt. Egész életedben minden fillér anyósra fog elmenni még akkor is, ha ti is bajban vagytok vagy mondjuk a gyereknek van egy extra kiadás (pl. jó lesz a gyereknek az sztk szemész és olcsó szemüveg keret, anyósnak új telefont kell venni).
2018. jún. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
75%
hát hallod, simán el tudom képzelni, hogy itt veled van a nagyobb baj. Nem akar fizetni? Nem is ő akar felhajtást...
2018. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!