Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Külön költözünk anyósomtól,...

Külön költözünk anyósomtól, mire számítsunk?

Figyelt kérdés
A párom magához fogadta a saját házába az anyját. Mikor idejöttem lakni a páromhoz a mamika már itt lakott nála. Na innentől hogy ide költöztem folyamatosan kekeckedett nem volt soha elég jó amit főztem, mindenbe beleütötte az orrát amit csináltam. Amikor dolgozunk folyamatosan bejár a szobánkba mert szerinte nem jól ágyazok meg. Eldöntöttük, hogy ez hiába a párom háza, külön fogunk költözni, mert a mamika egyébként földönfutó. Mire számítsak? Tuti elsősorban nekem fog cirkuszolni, mert engem fog okolni. Vettem fel lakáshitelt és nemsokára be is tudunk költözni a házba. De mintha sejtené, mert mostanában kétszer olyan kötözködő. Hogy kerüljem el a cirkuszt? Én 23, párom 26, mamika 64.
2020. febr. 29. 16:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Hát a mamika még nem annyira mamika. Valahogy bírd ki. Biztos nem fog neki tetszeni, mert uralkodó típus. Mindamellett a fenntartás költsége kizárólag az övé lesz, ezzel is szembesülnie kell.
2020. febr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%
Idosotthonba anyossal. Ez legyen az ultimatum. Nehogy mar a parod hazabol kifurt titeket. Wtf!??? Vagy ha nem akarja otthonba tenni..mondjuk nem olyan idos. Akkor amig eletben van ott lakik aztan parode a haza..a sajat haza. Kesz rohely. Hogy mire szamits: mondd parodnak h szakitotok ha az anyja atmegy. Hidd el nem az anyjat valasztja..
2020. febr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

Megpróbál majd a nyakatokra járni és ellened fordítani a fiát. Ha a párod ezt engedi, akkor a kapcsolatotok halálra van ítélve. Ha nem, és helyreteszi az anyját akkor rendben lesztek, és talán anyuka is "megtanul viselkedni". Nálunk így lett, annyi különbséggel hogy én költöztem anyós nyakára és önszántamból le is léptem mikor rájöttem hogy nem kedvel, csak épp vittem a fiacskáját is amit nehezen tolerált.


Véleményem szerint egyébként a párodnak már régen beszélnie kellett volna az anyjával, hogy vagy visszavesz, vagy mehet ahova akar. Nem kellett volna hagyni hogy kitúrjon titeket a saját otthonotokból.

2020. febr. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
De jó lenne meghallgatni a " mamikát" is erről!
2020. febr. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
Kié a ház?
2020. febr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

"Kié a ház?"


"A párom magához fogadta a saját házába az anyját."


(Az első mondat a kérdés alatt.)

2020. febr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk érdekelne, hogy jutott oda egy 64 éves, hogy nincs saját ingatlana (vagy a már meghalt férje után legalább egy haszonélvezete), ahol lakhat.
2020. febr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

#7

Ezzel szemben a 23 éves fiának már van évek óta saját háza!:D Nem kicsit furcsa!:)

2020. febr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%

Hát, az én anyósom is pont ilyen, remélem nem túl közel néztetek házat a mostanihoz.

Biztos nem fog tetszeni a maminak hogy költöztök, mert onnantól minden az ő felelőssége, csak ne hogy rátok háruljon majd a számla ha nem tud esetleg fizetni valamit... bár nem ismerem, csak azért gondolom..

Mi három házra lakunk anyósomtól és megbántam, költözésünk után

kiderült hogy anyuci kicsi fiával vagyok együtt... és hát van hogy anyuka mellé áll, ha nincs igaza akkor is...

2020. febr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%
"Mondjuk érdekelne, hogy jutott oda egy 64 éves, hogy nincs saját ingatlana (vagy a már meghalt férje után legalább egy haszonélvezete)" ahol lakhat 7-esben a probléma kulcsa, felelj dedóka - ha mamika a még nem is nyugdíjas hölgy.
2020. febr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!