Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomtól megbolondulok, mit...

Anyósomtól megbolondulok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyósom teljesen kiborít, tudni kell róla idős hölgy kissé süket és semmi higéniája nincs se önmagára se a környezetére ami azért nagy probléma mert 5hete született meg a kislányom akit óvok tőle de mivel egy lakásban lakunk így elég nehéz.. folyamatosan bejárkál hozzánk, kioktat mit hogyan csináljak ha bármire nemet mondok vagy azt mondom nincs igaza megsértődik mint egy gyerek.

Lassan kezd rámenni a dolog a kapcsolatomra a párommal, hiszen anyósom mèg mindig anyuci pici fiaként kezeli a fiát pedig már 35éves. Elköltözni szeretnék de erre nincs lehetőségünk sajnos.

Mit tegyek hogy jobb legyen?


Bocsi hogy hosszú lett, válaszokat előlre is köszönöm!



2017. szept. 27. 09:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

Anyósodat nem fogod tudni megváltoztatni. Egy idős ember már nem igazán változik. Főleg a saját lakásában, tehát nem ő költözött oda máshoz, hogy elvárható legyen, hogy ő alkalmazkodjon.

Ha a párod sem áll melletted, akkor semmit sem tudsz tenni. Megszokod, vagy kitaláltok valamit, hogy el tudjatok költözni.

Illetve egy dolgot tehetsz. Írod, hogy a környezetére is igénytelen. Hát akkor mivel egy lakásban éltek, te rendbe teszed a lakást, hogy az ne legyen igénytelen.

2017. szept. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%

Hát én eleve nem is szültem volna más nyakára pláne nem egy ilyen puhapötsnek, mint a kedves párod.


Te megtetted, hát ez van.

Az a baj, hogy a gyereket is tönkreteszitek ezzel, aki semmiről nem tehet.

2017. szept. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%

A parodat tessek noszogatni, hogy legyen vegre koltozes, mert amig nala laktok addig o diktal.

Az anyagi helyzetetek egy dolog, de furcsanak talalom, hogy gyereket vallalni volt lehetoseg, elkoltozni pedig nem...

2017. szept. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
Mit tegyél? Köszönd meg neki, hogy fedelet biztosít a buksid fölé.
2017. szept. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van, a párom mellettem van teljes mértékben, noszogatom hogy tegyünk valamit mert ahogy írtátok se a babának se nekem nem jó.. babát azért tudtuk vállalni mert anyósom aki fentartja a lakást így nekünk marad a babára pénzünk.

Én meg takarítok utána nagyon sokat, de egy napi munkám elrontja sajna fél óra alatt

2017. szept. 27. 09:48
 6/25 anonim ***** válasza:
77%

Anyósod lehet, hogy igénytelen, szutykos és süket, a saját lakásában teszi ezt, a saját jövedelméből. Befogadott, te meg egy felelőtlen élősködő vagy, aki még hálátlan is. Melyik a rosszabb?

A saját létfenntartásotokat nem tudjátok biztosítani, de a gyerekvállalást megengedhettétek magatoknak? Akkor húzd meg magad, hogy valaki fedelet ad a fejetek felé, és ne itt fröcsögj arra, akinek jóvoltából van hol laknod, és van mit enned. Mert ezek szerint a te meg a párod fizetéséből még a lakhatás+kaja is luxus lenne...Szégyelld magadat!Menjetek a te anyádhoz lakni, ő biztos tiszta és igényes, és a dolgodba se szól bele.

2017. szept. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Megköszöntem neki, de attól még nincs benne empátia.. annyiszor kértem dolgokra főleg a babával kapcsolatban mintha megse hallaná, ahogy én is alkalmazkodtam az ő szokásaihoz minimálisan ő is tehetné ezt, de lehet tényleg hálásnak kellene inkább lennem.
2017. szept. 27. 09:50
 8/25 A kérdező kommentje:
Felelőtlen élősködőnek azért nem tartom magam hiszen amíg dolgoztam mindenben segítettem neki, sőt ha időm engedi most is segítek mindenben.. nekem lenne lehetőségem elmenni de szeretem a párom és csak arra szeretnék megoldásr hogyan éljek együtt anyósommal konfliktus nélkül.
2017. szept. 27. 09:54
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

Úgy, hogy befogod a szádat és tűrsz. Egy idős ember nem változik, a saját otthonában pláne, a párod meg anyuci kicsi fia, nem fog melléd állni.

Megoldás: tűrsz, amíg el nem tudsz költözni,, és a következő életedben eszedbe se jut a semmire szülni.

2017. szept. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%

Párod nem anyuci pici fia, egyszerűen tisztában van a helyzettel, hogy 35 évesen nem képes saját lakást fizetni, ezért szót fogad anyukájának (ami egyébként szép dolog), mivel anyja lakása, nem pedig az övé!


Akkor lenne puhapöts meg anyuci pici fia a párod, ha lenne saját lakásotok, jönne hozzátok ez e nő és mindent diktálna, párod meg nem merne vele szembeszállni, pedig tudja, hogy neked van igazad. Na "itt" kezdődik az anyuci pici fia, nem pedig "ott".

2017. szept. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!