Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elmennétek így vendégségbe?

Elmennétek így vendégségbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Anyós szülinapja lesz. Ő több felnőtt gyermekével és házastátsaival él. Mindenki dohányzik. Benn a lakásban is.

Én kismama vagyok, jeleztem legutóbb is, hogy zavar. Akkor még nem voltam terhes, de tiszteletbe se tartották. 10 percenként rágyújtottak mellettem. Majd megfulladtam. Ezen kívül nagy koszban élnek. Higiéniara nem törekszenek. Több bőrbetegségük volt már. Volt, amit ott össze szedtrm én is. Rettegek azóta oda menni..

Wcjük leöntös, általában koszos. Én most sokat mászkálok pisilni, de így félek ott is elmenni.

Na meg ne dohányozzanak mellettem...

Hogy lehetne ezt a szitut megoldani? Az de megoldás, ha emiatt sose látogatom, de a gyerekemet se vinném oda... Gyerek mellett is dohányoznak. Láttam mikor tavaly szülinapon voltunk szintén. Az se ok, hogy ne gyújtsanak rá.

Hányszor beszéljek velük, hogy tiszteletbe tartsák, hogy legalább, amikor ott vagyok ne dohányozzanak benn főleg mellettem.. Vagy majd a gyermekem mellett..??


2020. júl. 26. 18:58
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Mondtam a férjemnek, hogy ő menjen. Végül is ő a fontosabb, az ő anyukája, de nélkülem nem akar menni.

Pedig az anyja megmondta, ha nem megy szulinapjára el akkor nagy harag lesz. (Régen volt már amúgy is náluk)

2020. júl. 26. 19:23
 12/30 anonim ***** válasza:
7%
De az utcára se menjetek ki, és ne is szellőztessetek...
2020. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
95%
Mondd meg,hogy vagy összeszedik magukat,vagy ennyi volt...
2020. júl. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
85%
Saját döntésed nem oda menni, mert féltem a saját és leendő gyermeked egészségét. Viszont bármennyire is nem tetszik, de anyósodéknak is van ahhoz joga, hogy a saját lakásában azt csinál amit akar. Legjobb ha nem mész oda. Ha érdekli majd az unokája, talán alkalmazkodik hozzátok.
2020. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
90%
Figyu, fogd a rosszulletekre, hanyingerre, hogy azért nem mész
2020. júl. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem a kérdező ne hazudjon!

Nem könnyű egy családnak ellentmondani, de nem lehetetlen, főleg, ha a gyerekedről van szó!

2020. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
88%
Figyelj ez gusztustalan. Ha terhes vagy ha nem, nem mennék és oda a gyerekem se menne az fix!!!
2020. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
81%
Én sem mennék, ha ennyire értetlenek! Te megpróbáltál udvarias lenni, ők semmire nem hajlandók, akkor ennyi!
2020. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
92%
Nem terhesen sem mennék.
2020. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
24%

Azt nem várhatod el joggal, hogy kimenjenek az udvarra, hiszen egyikük ekkor, másikuk akkor gyújt rá. Érthető, hogy véded a passzív dohányzástól magad és a gyermeked is. Ebben az esetben nincs olyan megoldás, ami mindenkinek jó (megfelel), ezért ezeket ajánlom:

- elmész a férjeddel, 1 órányit kibírsz úgy, hogy többet tartózkodsz az udvaron, mint a házban. Ha esik, akkor légy a konyhában, aztán menj haza (egyedül vagy a férjeddel - a körülményektől függ), mondhatod azt, hogy nem jól érzed magad...

- nem mész el, de a férjed által minden jót kívánsz az anyósnak (vagy telefonálsz neki). Megmondhatod az indokot is, miért nem mész - félted a gyermekedet. Azt is üzenheted a férjed által, hogy nem érzed magad a legjobban, hasmenésed van és tartasz az úttól, de annyira jól vagy, hogy a férjed elmehet. Tudni fogják, hogy alighanem füllentesz, de a cél szentesíti az eszközt.

2020. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!