Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elmennétek így vendégségbe?

Elmennétek így vendégségbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Anyós szülinapja lesz. Ő több felnőtt gyermekével és házastátsaival él. Mindenki dohányzik. Benn a lakásban is.

Én kismama vagyok, jeleztem legutóbb is, hogy zavar. Akkor még nem voltam terhes, de tiszteletbe se tartották. 10 percenként rágyújtottak mellettem. Majd megfulladtam. Ezen kívül nagy koszban élnek. Higiéniara nem törekszenek. Több bőrbetegségük volt már. Volt, amit ott össze szedtrm én is. Rettegek azóta oda menni..

Wcjük leöntös, általában koszos. Én most sokat mászkálok pisilni, de így félek ott is elmenni.

Na meg ne dohányozzanak mellettem...

Hogy lehetne ezt a szitut megoldani? Az de megoldás, ha emiatt sose látogatom, de a gyerekemet se vinném oda... Gyerek mellett is dohányoznak. Láttam mikor tavaly szülinapon voltunk szintén. Az se ok, hogy ne gyújtsanak rá.

Hányszor beszéljek velük, hogy tiszteletbe tartsák, hogy legalább, amikor ott vagyok ne dohányozzanak benn főleg mellettem.. Vagy majd a gyermekem mellett..??


2020. júl. 26. 18:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
87%
Én férfiként sem mennék ilyen körülmények közé, és az állapotos feleségemet sem vinném ilyen helyre.
2020. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
85%

"Mondtam a férjemnek, hogy ő menjen. Végül is ő a fontosabb, az ő anyukája, de nélkülem nem akar menni.


Pedig az anyja megmondta, ha nem megy szulinapjára el akkor nagy harag lesz. (Régen volt már amúgy is náluk)"


Annyira lenézem az "egyedül nem megyek pasikákat. Vágod, hogy ez manipuláció? Mert ha a férjed nem megy, és a mama bedurcizik, te leszel a hibás, de a pasikát ez nem érdekli.

2020. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
91%

Biztos, hogy nem mennek, és a babát sem vinnem később sem. Itt az egeszsegetekrol van szó, miért foglalkozol a véleményükkel, amikor ők is tesznek a tiedre? Normális ember kismama mellett nem gyujt rá.


38+5 hkm

2020. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy mennék ilyen ótvar koszba.
2020. júl. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 kovpet ***** válasza:
81%

"ha nem megy szulinapjára el akkor nagy harag lesz"


Húha, ez milyen rossz lenne. Ja, nem.

2020. júl. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, az anyósodnak van telefonja. Felhívod, minden szépet-jót kívánsz a születésnapja alkalmából, utána meg otthon maradsz.

A férjed meg veled marad vagy elsunnyog a családjához = ez már az ő döntése. Neki kell felvállalni a következményeit, bármekkora harag is lesz!

2020. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
nem, kizárt. nem is lenne kérdés. A férjem se feszegetné, de meg is mondanám, hogy terhes vagyok, hülye leszek odamenni. Retkes a budi, fújják a füsöt és ha szólunk még nekünk kell magunkat rosszul érezni. Amúgy se várja el, hogy az anyjáékhoz menjek, nem az én anyámék ugyebár, de ilyen esetben meg hülyének is nézne, ha mennék.
2020. júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

" nélkülem nem akar menni"


ezt beszoptad. Nem nem akar menni, hanem menned kell neked is. Fontosabb neki a retkes családja véleménye, mint te meg a gyereketek egészsége. Mi lesz, ha csak simán a kényelmetekről lesz szó vagy ilyesmi? Ez eddig nem tűnt fel, hogy ilyen gyökér?

2020. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
A férjed is dohányzik?
2020. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki a sajat hazaba diktalja a szabalyokat. En sem szeretnem ha a vendeg mondana meg mi legyen nalam otthon bar hozzateszem nem ilyen allapotok uralkodnak de akkor is !! Nem kotelezo egyebkent menni sehova sem !
2021. szept. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!