Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha egy meleg pár tagját...

Ha egy meleg pár tagját bemutatják a szülőknek, akkor az "apósjelöltnek" mondhatjuk, hogy "már tudom kitől örökölte a fia a szépségét"!? Az anya nem fog megsértődni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 9. 09:47
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
jesszus, ne mondj semmi ilyesmit.. megsérted mindkét szülőt.
2020. aug. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
57%
#10 Nem csak a titok miatt, van hogy túl viharos a szerelmi élete, és szinte teljesen melegen is nővel egyszerűbb élnie. Van közismert homoszexuális pasi és leszbikus nő páros nem egy.
2020. aug. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
31%
#13 + Jelemzően inkább "csél-csap" felesége van melegeknek.
2020. aug. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
76%

íjj de necces.. (visszataszító így elsőre)

Anyunak vigyél virágot,Aput ne kóstolgasd, van baja így is veletek gondolhatod

2020. aug. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
96%

Ilyet még véletlenül se mondj.... :/

Furán hangzik. Amíg egy ellenkező nemű mondja pl. a lányos anyának, az bók, de egy heteró manusznak egy melegtől ezt hallani, még ha el is fogadta, hogy a csemetéje homo... Szóval nem jön ki jól a mondat.

2020. aug. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
72%

10!


Konkrétan arra az esetre gondoltam, amikor a házastárs nem tud róla, hogy a másik homoszexuális. Sokan titkolták ám ezt anno, házasodtak, gyereket vállaltak, hogy ne derüljön ki a "szégyenük".

2020. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Én meleg párkapcsolatban élgek és sose mondanék ilyet apósomnak. Vegén azt hiszi hogy nem csak a fia kell nekem
2020. aug. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
96%
Hagyd a témát inkább!
2020. aug. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
16%
Eleve nehezen viselném, hogyha a gyerekem meleg lenne, de ha már ilyen életformát választ magának, én pedig normális szülő révén felneveltem tiszteljen meg azzal, hogy a kupakoló partnerét nem hozza haza, mert nem érdekel.
2020. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
34%

#9

Hát eddig arról volt szó, hogy annak született, de ezek szerint később is válhat azzá :D


#10

Van, viszont ha eleve titkolja akkor kb ugyanannyira nem örülne egy ilyen beszólásnak, mint ha heteró lenne.

2020. aug. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!