Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha egy meleg pár tagját...

Ha egy meleg pár tagját bemutatják a szülőknek, akkor az "apósjelöltnek" mondhatjuk, hogy "már tudom kitől örökölte a fia a szépségét"!? Az anya nem fog megsértődni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 9. 09:47
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
86%

#22, értelek én, de ez nem ideológia kérdése, hanem a saját gyereked párválasztása.

Nekem van bőven, szóval elgondolkodtam már rajta:

otthon nem megy az osztályharc. Szeretem a gyerekeimet, bárkit is választanak.


De a Kérdező gesztusa nagyon gáz!

Nekem ne magyarázza már el, mit honnan örökölt, vagy tud a gyerekem!

2020. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
85%

#31


A kérdező csak kedves akar lenni a partnere szüleivel.Csak nem jó módot választott hozzá.


Ezek ilyen formaságok,amiktől én mondjuk agyfa-szt kapnék:D


Lehet félreérthetőek egyes mondatok,de én minden szülőnek azt tanácsolom,hogy elsőre ne rosszindulatot vagy fura gondolatot lássanak bele.

Szerintem minden embernek "rémálma" az anyós-após találkozás,mert nem tudja mire számítson,és bizony ilyenkor össze-vissza beszélhet az ember.

Egy szülőnek ezt tudnia kell,mert tapasztaltabb.


Mondjuk nekem pl eszembe nem jutna az apuka helyében sem,hogy "kiakar kezdeni velem".


Nálunk konkrétan olyan volt a családban,hogy nagynéném férje bókolt nagymamámnak,és nagynéném sértődött meg,úgy,mintha valami idegen nővel flörtölt volna.

Szerintem ilyenkor nem kell rosszra gondolni.

2020. aug. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
87%

#32, ne VELEM legyen kedves, a gyerekemmel legyen kedves.

Majd, ha azt látom, hogy boldog, akkor megegkedvelem a párját, de ilyen béna szövegtől meg nem

2020. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Szeribtem is baromság ez a "tudom kitől örökölte" meg hasonló nyalizós szövegek.

Most találkoztok először, viselkedj normálisan.

Após jelöltnek, anyós jelöltnek se szólítsd őket. El vagytok jegyezve?

Első találkozás. Nem keltek még egybe.

Csak légy laza, ne próbálj görcsösen bevágódni.

2020. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!