Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha egy meleg pár tagját...

Ha egy meleg pár tagját bemutatják a szülőknek, akkor az "apósjelöltnek" mondhatjuk, hogy "már tudom kitől örökölte a fia a szépségét"!? Az anya nem fog megsértődni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 9. 09:47
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
87%
Pontosan az ilyen emberek miatt, mint a 19 írtam a kommentjeimet az eltitkolt homoszexualisokrol....
2020. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
16%
A homoszexualitás legalább annyira társadalom züllesztő, mint a jelenlegi hazug politika, vagy akár az ostoba kereskedelmi csatornás műsorok. Az ilyen dolgot nem terjedni kell engedni, hanem megakadályozni. Visszaszorítani oda, ahova való! A hálószobába. Nagyon nagyon sok mindenen változtatni kellene, börtön büntetéseket osztogatni. A mai fokozottan liberális társadalom arra kényszerít engem és másokat, hogy ezt a dolgot fogadjam el! Csak a liberalitás azt nem érti meg, hogy engem ez zavar, amire nem az a megoldás, hogy ne nézz oda, vagy ne foglalkozz vele, hanem nem engedek neki teret.
2020. aug. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
61%
#22 ha egy heteró pár megfogja egymás kezét vagy megcsókolják egymást az miben külömb? Eddig a négereket aláztátok most jöhetnek a melegek?
2020. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Engem az zavar, ha a buszon előttem ülő pár esik egymásnak. Heteró pár... Szerintem ez olyan dolog, ami nem tartozik rám, intézzék el máshol a szükségleteiket.
2020. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ez a kijelentés heteró párnál is kellemetlen lenne, de így... Instant kiherélés.
2020. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
92%
A nyálas filmeken kívül is van aki ilyeneket mond? Remélem ez csak vicc, mert iszonyat gáz.
2020. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon hülyének nézném, ha bármely gyerekem párja így akár pedálozni nálam, vagy bárhogyan is.

Amúgy meg a lószrt se tudjuk, ki, mit hogyan örököl, szóval nettó marhaság is.

2020. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Az anyjának simán mondhatod ugyanezt.


Ha megnézed vannak olyan családok,ahol az összes gyerek az egyik szülőre hasonlít,arcra is,ha fiú,ha lány.


Nyilván ha nem hasonlít az anyjára,akkor röhejes ilyet mondani.

De lehet pont az apjára nem hasonlít.

Tehát a "szépséget"(külsőt) nem feltétlen az azonos nemű szülőtől örökli az ember.

Van,aki fiúnak és lánynak is szép,van aki ronda lenne ellenkező neműként.


Az meg,hogy mit reagálnak erre.

Van,aki szereti,ha hízelegnek neki,mások meg túlzottan nyalásnak veszik.

2020. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
92%

Én inkább azt tanácsolom,hogy valamilyen belső tulajdonságot emelj ki.

Nyilván ehhez meg kell ismerned őket.Az első találkozáskor nem sokat fogsz leszűrni,de a sokadiknál már jobban megismered őket.


Vagy pl,ha meghívnak ebédre,akkor "tudom már kitől tanult meg ilyen jól főzni".


Ezek jobban hangzanak.

2020. aug. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
31%

Nagyszülőre szoktak hasonlítani a fiatalok.


De ez amúgy is kínos lenne.

2020. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!