Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósom tönkre teszi a...

Az anyósom tönkre teszi a gyerekeimet, és az egész életemet?

Figyelt kérdés
A párommal 10 éve vagyunk együtt, 2 gyerekünk született. Egy 8 éves kisfiú és egy 3 éves kislány. A gyerekeket állandóan elcsalogatta, (ő a szomszédunk is egyben), és azért mert engem utál megtanította csúnyán beszélni őket és mindenre amit én úgy vélek nem szabad. A kisfiammal sajnos meg is romlott a kapcsolatunk, az iskolában sem viselkedik és sehol sem. Most a kislány is ugyanazt a viselkedés mintát követi, mindennek elmond a világon stb... Sajnos még szülés után sem volt nyugtom, állandóan a nyakunkon ültek. A párom pedig semmit nem tesz, nagyon oda van az anyjáért, olyan mintha három gyerekem lenne. Úgy érzem, lassan ők nem is a gyerekeim és csak tönkre megyek itt... hiába csúnya ilyet mondani. Elvette tőlem a leg szebb pillanataimat az életben.
2020. aug. 10. 13:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elköltöztök vagy elváltok.
2020. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Mellolem biztis nem csalogathatna el senki a 3 gyerekemet, na de ugy altalaban sem! Legyen akarhany eves, meg kisgyerek es az engedelyem nelkul nem megy sehova! A csunya beszedet pedig idoben kellett volna korrigalni! Mar az elso csunya szo hallatan! Anyoshoz pedig nem engedtem volna oket, csak ha en is ott vagyok! Sajnos leginkabb te vagy a hibas, hogy igy alakult...
2020. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
De miért engeded? Fel kellene vállalni a konfliktust, nem engedni át őket, vagy elköltözni, rosszabb esetben elválni.
2020. aug. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha a párod nem tesz semmit, akkor tegyél te. Pl kezd azzal, hogy mikor el akarja a gyerekeit csalogatni, akkor a kezébe adod a saját fiát, és megmondod neki, hogy azt töketlent oda viszi ahova csak akarja,mert az az ő fia, de a te gyerekedet nem.
2020. aug. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

A nyakába akarod varrni, hogy nem tudod nevelni a gyerekeket?

Elcsaogatja? Az enyémnek eszébe nem jjtna még a mamával se elmenni anélkül, hogy mi megengednénk.

Csúnya beszédre tanítja? Az én öcsém (sajnos) káromkodik, mint a kocsis, a gyerekei is. A lányunk nyáron végig az unokatesókkal van, felvéltva egy hetet itt, egyet ott. Vajon miért nem káromkodik?

2020. aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Amég nem ismersz, ne állítsd te kedves szuper anyuka, hogy nem tudom a gyerekeimet nevelni. Tőled akkor valószínűleg rettegnek ha olyan tökéletes minden.


Aki rendesen válaszolt annak köszönöm szépen, igen valójában a konfliktust nem szabad elkerülnöm.

2020. aug. 10. 14:14
 7/15 A kérdező kommentje:
Örülj neki, hogy neked ott az unokatesó meg öcsi, sajnos nekem se anyu se apu se rokonok. ;)
2020. aug. 10. 14:18
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
húú, látom nem akarsz semmilyen választ amúgy, csak kiadni a dühödet. Remélem, segít picit. Komolyan mondom, nem veszekszem
2020. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem, nem retteg tőlem a gyerekem, már 23 éves, de soha nem is rettegett. Voltak szabályok, de minden normális szülő állít fel szabályokat. Egyik, hogy nem megyünk senkivel sehova engedély nélkül. A nagyival sem.
2020. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdező!

Igaza van az 5-ös válaszolónak.

Az én gyerekeim sem rettegnek tőlünk. 26 és 21 évesek. NEVELTÜK, FOGLALKOZTUNK velük.

Ennyi. Soha sem rontotta el őket senki. Sem a párom, sem az én családi oldalamról. Sőt haverok sem.

Ne a kedves mamára fogd azt amit nem teszel meg. Lusta vagy nevelni.

2020. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!