Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan lehet kitessékelni...

Hogyan lehet kitessékelni anyósomat tőlünk, hogy ne legyen itt egész nap? Adjatok ötleteket!

Figyelt kérdés

Anyósom kéthetente szokott átjönni hozzánk, a gyerekre vigyáz. Nem mi kérjük, hogy elmehessünk, csak szeretnénk, ha látná az unokát + sajnos mi nem tudunk vele egy szobában megmaradni, mert fröcsögve beszél mindenkiről, rólunk is, a szüleimről is, és veszekedés van belőle. De a lányunk még csak baba, és imádják egymást, így jobb mindenkinek, ha elmegyünk. Lényeg a lényeg, ilyenkor átjön és mi elmegyünk 1-2 órára a férjemmel. Mikor hazajövünk, még estig itt ül, szóval összesen 7-8 órát van itt. Bántó megjegyzéseket mond ránk és másokra is, akiket nem is ismerünk. Mi próbálkoztunk ezekkel eddig kitessékelés témában: vacsorarendelés (de ő is kért, és itt vacsorázott), férjem elkezdett dolgozni a gépen (de akkor is beszélt), elmentem hajat mosni, elkezdtünk mosogatni, kivittük a gyereket sétálni (de jön velünk és utána ide is).


Mondjuk egyszerűen meg neki, hogy szeretnénk, ha most már hazamennél? De ezt meg annyira durva így megmondani, nem?!



2016. aug. 7. 11:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Látsz más opciót? A férjednek kéne a sarkára állni, hogy anyuka most már szeretnénk kcisit hármasban lenni, várjuk 2 hét úlva.
2016. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
14%
2 hetente nem bírjátok elviselni pár órán keresztül? Nyilván ha rám, vagy a szeretteimre megjegyzést tenne, akkor leállítanám, de biztos nem küldeném el. Gondolj bele neked hogy esne, ha a gyereked 20 év múlva nem látna szívesen.
2016. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Szar ügy. Látszik, hogy utálod, de nem tudom, hogy lehet ezt megoldani. Talán mondd, hogy ne mondjon senkiről rosszat, mert nehezen viseled. Bevágja a durcát nyilván, de lehet, hogy el is gondolkodik ezen, és mérsékli.
2016. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
dikk a mama unatkozik és egész nap ott van :d
2016. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
Hát legközelebb mondd neki, hogy jegyetek van valahová és csak hatig tud maradni.És ne adj neki kiskapukat.
2016. aug. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#2: Én remélem, nem leszek ilyen öregkoromban, hanem olyan leszek, mint a szüleim. Ők sem olyanok, mint anyósom, bár nem is ülnek itt egész nap, hanem programot lehet velük csinálni.


A jegyünk van valahová jó ötlet lenne, de hova van jegyünk, ahova a gyerek is jöhet? Színház, mozi kizárt, máshová meg nem időpontra van a jegy.

2016. aug. 7. 11:46
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Eleve nem hagynám egy olyanra a gyerekemet, aki folyamatosan minket szid, még ha az a nagymamája akkor sem.
2016. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Menjetek ti őhozzá. Tőle akkor léptek le, amikor akartok.
2016. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Miért nem hagynád olyanra, aki minket szid? Gondolom, a gyerek nem issza majd minden szavát egy akkor 80 éves néninek, annyi lesz, mire megérti majd őt a gyerek.:)Vagy hogy érted?
2016. aug. 7. 13:56
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Én úgy értem, hogy nem akarnám, hogy ilyen negatív ember befolyásolja a gyerekemet. Milyen mérgező környezet, ahol valaki állandóan fröcsög mindenre és mindenkire.
2016. aug. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!