Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Külön konyha, de hogyan?

Külön konyha, de hogyan?

Figyelt kérdés

Párommal 26 évesen vagyunk, én vagyok a nő. Anyósommal és párom nagymamájával élünk együtt egy házban.

Az utóbbi időszakban egyre kevésbé bírtam az együttélést, hogy a kapcsolatunknak semmi intim szferaja sincsen, hiszen sosem vagyunk kettesben a házban, csak a szobánkban tudunk, de az megint más.

Megbeszéltük párommal hogy mostantól külön fogunk főzni magunknak amit szeretnénk, és külön is fogunk bevásárolni, eddig mindent anyós intézett, mondhatni. Mi ezzel segíteni is szeretnénk neki, hogy ránk már nem kell főznie, sem vásárolnia sem,meg persze kicsit különülnénk is, mint pár.

Na ezen ő teljesen megsértődött, és már napok óta áll a bál itthon.


Mit gondoltok, hogyan lehetne ezt úgy megoldani hogy mindenkinek jó legyen?



2020. aug. 27. 14:59
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk költözzetek.
2020. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
96%
Költözéssel. Eleve anyósék edényeit használjátok, amik anyósék konyhaszekrényében vannak. Hogy akarsz így elkülönülni?
2020. aug. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
64%
Költözzetek,anyós nem fogja megengedni hogy az ő kis saját birodalmában,arassad a babérokat,érjél el sikereket a főzésben.
2020. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
89%

Úgy, hogy elköltöztök.

Ha anyós és meny együtt lakik, az eseteke 99,9%-ában sorozatos konfliktusok vannak. Amikre simán rámehet a házasság is.

Csak azt nem értem, hogy ezzel hogyhogy nem számoltatok az elején.

2020. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
A költözés nem opció. Nincs pénzünk albérletre és a megélhetésre is.
2020. aug. 27. 15:08
 6/65 A kérdező kommentje:
A jelenlegi helyzetből kell kihozni a maximumot. Egyébként alapvetően nagyon jó a kapcsolatunk anyósommal, de az ilyen önálló törekvéseinket nagyon nehezen viseli...
2020. aug. 27. 15:09
 7/65 anonim válasza:
88%
Egyet értek az előttem valóval : költözés. Ennál jobb megoldás nincs , mivel bármit tesztek úgysem lesz jó neki és mindig megmondja majd hogy mit , hogyan csináljatok .
2020. aug. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen költöznék elhihetitek, de nem tudunk, nincs rá pénzünk. Ráadásul párom annyira nem partner ebben sajnos, ő még egyetemista, plusz sajnálja a pénzt kidobni albérletre amikor itt tudunk azért spórolni
2020. aug. 27. 15:15
 9/65 anonim ***** válasza:
80%

Már a maximumot hoztátok azzal, hogy együttélés esetén is jó a kapcsolatotok.

Te költöztél oda, neked kell alkalmazkodni. Ha anyósod azt mondja, hogy nem főzöl külön, akkor nem fogsz külön főzni. Ne más házában akard már játszani a háziasszonyt. A gyerekeidet is oda akarod majd potyogtatni, mert nincs pénz külön költözni?

2020. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
67%
Igy majd 35-40 evesen koltoznetek el. Iszonyu nehez eloszor de szerintem menjetek ki kulfoldre eloszor borzalmas nehez utana meg lesz a gyumolcse es akkor a gyerekre se 38 evesen lesz meg a penz. Ha meg nem a gyerek a dominans tema akkor szimplan a maganeletetek! Megeri. Itthon kutyafasz@ ami van. Sose tudtunk vna osszekoltozni a parommal ha anyamek nem tolnak alam milliokat. Soha se lett volna annyim. Itt a fiatalok 70%a anyosekkal el. A tobbi kinn dolgozik vagy itthon tettek ala lakast. En se itt oregszem meg.
2020. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!