Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek az gáz ha anyosome...

Szerintetek az gáz ha anyosomek csak ugy betoppannak hozzánk órákra, és mi mar bejövünk a házba fürdeni, vacsorázni gyerekeket intézni, és ők még mindig kint vannak az udvarunkba? Télen meg a nappaliba már mindenki fürdik de ők még mindig ott vannak

Figyelt kérdés

Nem akarok bunkó lenni velük, de sose veszik észre magukat h mikor kéne hazamenni.Többször volt olyan h mi elmentünk otthonról,de ők azért bejöttek h jó majd megvárnak minket míg hazaérünk.


Igazán zavaró ez egy családos embernek.

Vagy legalább is nekem...

Ti mit tennetek?

Többször is miattuk vitazunk a párommal és mostmár kezdek besokalni...



2020. aug. 29. 14:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Ajtózáááár!!!
2020. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Kisgyerekek van nekünk tesómék maradtak este nagyon sokáig mindig egyszer megelegeltem és a következő alkalommal már azt válaszoltam igen raerunk de csak pl 3tol 8ig mert akkor alszik a gyerek. Azóta egy fokkal jobb a helyzet. Egy próbát meger ha nem válik be a férjnek kell erőteljesebben elbeszelgrtni velük.
2020. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged zavar akkor igen is lépj. Mondd meg a párodnak hogy beszéljen velük mert ez így nem állapot. Anyósék meg persze hogy odamennek mert abban a hitben vannak hogy nem zavarnak titeket és örültök hogy ők ott vannak. Sajnos sok ismerősömnél vannak hasonló helyzetek és mindenkit zavar hogy váratlanul betoppannak és ha nincsenek otthon akkor képesek a ház előtt dekkolni órákig is akár mire hazaérnek és késő estig is képesek ott tanyázni. Én meg összeteszem a két kezem hogy nálunk szerencsére nincs ez. Igaz anyósomék közel laknak alig 400 méterre, de nincs az hogy betoppannak váratlanul, meg itt dekkolnak. Ha akarnak jönni vagy anyós jönne át ideszól telefonon hogy áthozna ezt meg azt vagy csak simán átjönne unokázni és hogy nem-e probléma. Amikor mondom neki hogy készülünk elmenni valahova akkor sem sértődik meg, nem hisztizik hanem annyit mond hogy rendben van majd jön máskor. Ha meg fontos dolog van akkor megkér hogy amikor ráérünk akkor fussunk össze vagy menjünk mi vagy ők jönnek és ennyi.
2020. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
30%

Ha a te szüleid lennének ott olyan sokáig, az is zavarna?


Egyébként lehet szólni nekik, hogy holnap korán keltek és készültök aludni. Meg ha jönnek hozzátok előtte hívjanak telefonon.

2020. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Az a helyzet h többször is elmondtuk már nekik, de mintha a falnak beszélnénk. Sajna még a kapu nincs kész így be tudnak jönni, ugye jó időbe meg csak kint vagyunk.
2020. aug. 29. 14:58
 6/23 A kérdező kommentje:
3as. Mikor megszületett a kicsi megkértem hogy telefonaljanak mert mindig betoppantak, mar furdetes volt, v epp szoptattam de az se zavarta oket siman beultek mellem. Talan 3szor vettek fel a telefont, azóta ez a feledés homályába merült.
2020. aug. 29. 15:01
 7/23 A kérdező kommentje:

4es.

Igen zavarna.

De nálunk nem szokás más napi rendjét bojgatni.

Megint más ha összejövetel van mert ugy készül az ember.

2020. aug. 29. 15:02
 8/23 anonim válasza:
100%
Eleve ott a baj, hogy ilyen sűrűn mennek hozzátok, nekik nincs semmi dolguk?! Talán tényleg a pároddal közösen kéne ezt megbeszélned velük, biztos nem lesz könnyű de legalább van esély a változásra.
2020. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
17%
Télen a nappaliban? He?
2020. aug. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Én már nem is tudom. Szóltam én is. Szólt ő is nekik de semmi. Rettenetesen pofatlannak tartom ezt a viselkedést...

Poen az h van amikor hónapokig el se jonnek annyira érdekli az unokajuk, aztan eljönnek akkor meg itt is felejtik magukat.

Pl. Ma vendégeink lesznek milyen gaz lenne ha megint betoppannanak...

De sztem ha meglenne a zárt kapu azon keresztül is képesek lennének bemagyarazni. Anyósom is kb azért jön el h sírjon h neki minden milyen s..r Hat mar ez is olyan hangulatromboló.

2020. aug. 29. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!