Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Direkt csinálja ezt?

Direkt csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Csomószor van olyan, hogy úgy veszem észre mintha párom édesanyja direkt tenne nekem és neki keresztbe, csak azért hogy vele lehessen.

Példák:

•Hétköznap sajnos nagyon keveset látjuk egymást, és már lassan 4 hete egyetlen hétvégére sem találkozhattunk mert sok dolga volt, ezt szépen el is tűrtem. Hétfőre sajnos megfáztam egy kicsit de már épp kilábalóban vagyok belőle, és ezért kitalálta hogy egész héten nem találkozhatunk, (úgyhogy ma szerda van) még hétvégére se, pedig lett volna a barátommal egy közös program, amit régóta tervezek.

•Olyan is volt, hogy rokonaik meghívtak engem is egy családi vacsira, de kitalálta az anyja, hogy nem visznek el mert anya-fia napot tartanak...(gondolom mennyire élvezhette)

Rengeteg hasonló dolog történt még, ezek engem rettentően bántanak, de barátom úgy véli hogy ezek nem ellenem szólnak, pedig eléggé úgy tűnik.

Esetleg tanács, akivel volt már hasonló?



2020. okt. 14. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Hány évesek vagytok? Mert ilyen idétlenkedésekre már egy 12 éves gyereket is nehezen bír rá az anyja.
2020. okt. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Pattintsd le anyu pici fiát és keress egy férfit.
2020. okt. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem éltek együtt, hétszámra nem találkoztok, az anyja mondja meg, hogy kivel és hova mehet, akkor miből hiszed, hogy ez a pasi a párod?


Vagy nagyon fiatalok vagytok mindketten, vagy a pasi sem vesz komolyan és csak az anyjára hivatkozik. Aztán elővesz, amikor éppen az egészségügyi szükségleteire kellesz.

2020. okt. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindketten 17 évesek vagyunk. Több mint egy éve együtt vagyunk, de nagyon nagyon szeret párom.. csak az anyja idióta kifogásait nem értem...
2020. okt. 14. 12:43
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem lehet annyi dolgom, hogy 4 hétig ne találkozzak azzal, akit szeretek. Max ha bezárnak. Azért egy 17 éves már nem csecsemő, jobban is kiállhatna az anyjával szemben. Nevetségesek ezek az indokok, tök bunkó az anyja és nagyon nem bír téged. Nem tudom mennyire szerethet nagyon nagyon a pasid, engem annyira nem győztél meg.
2020. okt. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Egyértelmű,hogy nem szeret téged és csak ki akar bszni veled.

Hidd el,hogy majd az anyuka problémát megoldjátok majd a pároddal együtt:)

2020. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
17 évesen gondolom otthon lakik, és a szüleivel nem szeretne veszekedni. Viszont leülhetne a párod, és elmagyarázhatná az anyjának, hogy szeret téged, és ezzel csak azt éri el, hogy amint lehet, lelép otthonról. Mert ki akarncá úgy leélni az életét, hogy az anyuci mindig mellette van? De ha a párod ezt nem így gondolja, akkor sajnos nincs mit tenni. Vagyis de. Keresel egy normálisabbat....
2020. okt. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Azon rinyálsz, hogy betegen nem adhatod át neki a vírusaidat?
2020. okt. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

Persze, hogy direkt csinálja.

Én sem engedném, hogy a gyerekem beteggel találkozzon. Nem akarunk elpatkolni.

Én sem vinném családi találkozóra a kamasz gyerekem csaját.

2020. okt. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

8-as!

Te félkegyelmű!

Szerda van,kezd kilábalni a megfázásból.

Péntekre már makk egészséges lesz,hogy adna át neki vírusokat?

2020. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!