Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós ezt direkt csinálja...

Anyós ezt direkt csinálja vagy figyelmetlen?

Figyelt kérdés
Terhesen nem kívánom a hust, kifejezetten undorodom tőle. 3 napra mentünk hozzájuk, előtte krédzete mit szeretnék enni, mondtam hogy bármit csak hust nem, elmentünk 2 féle kaja volt! pörkölt és a pörkölt husijábol (birka) gulyásleves amiben még krumpli se volt. nem tudtam semmit sem enni undorodtam mindentől uh süteményeket ettem 3 napig (esküvö volt készülöben) szerintetek figyelmetlen vagy miért csinálta ezt? 3. nap is ott kinálgatta a pörköltöt én meg csak igy néztem...

2017. máj. 12. 14:37
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
9%
Egy fontos részletet kihagytál. Szóvá tetted neki, hogy jelezted korábban felé a húsundort? Ha igen, mit reagált rá.
2017. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
93%
Első nap még lehet figyelmetlenség, de akkor nyilván szóltál neki a helyzetről, szóval a többi 2 napon szerintem direkt csinálta.
2017. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
87%
#1 "előtte krédzete mit szeretnék enni, mondtam hogy bármit csak hust nem, elmentünk 2 féle kaja volt! pörkölt és a pörkölt husijábol (birka) gulyásleves "
2017. máj. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
89%

Nekem mostohaanyám csinálta ezt, 16. hétig hányingerem volt a hústól , nem bírtam megenni, tudta ezt, meghívott ebédre 3 féle kaja csak hússal.. Húsleves levét ettem egésznap amitől küzdöttem a savval.

Mint mostohaanyám se figyelmetlen, szerintem anyósod is direkt csinálta. Gondolom nekik ez ilyen hiszti hogy majd megesszük ha éhesek vagyunk.

2017. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
27%
Első vagyok. Az oké, hogy jelezte előre, de ott helybe szólt-e miatta?! Mert, ha nem, akkor simán lehet, hogy elfelejtette. Anyukám is nagyon feledékeny, szóval el tudom képzelni, hogy ő is. Szerintem amíg ezt nem tudjuk, nehéz objektívebb véleményt formálni.
2017. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
12%
(Elnézést az elírásokért, nem a legjobb a telefonom.)
2017. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom, ki pontozott le ennyire, de nem értem, miért mindig az előítéletes hozzászólások 100%-osak. Elnézést, hogy segíteni szerettem volna (én tényleg), és nem csak a mások iránt érzett frusztrációmat levezetni. Terhesen nem a negatív gondolatokat kéne erősítened magadban, hiszen az senkinek sem tesz jót.
2017. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
62%
Drága, csak neztel vagy szóltál is. Ha nem szóltál, simán elfelejtette, eleve lagzira készült.
2017. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
92%
A bazi nagy görög lagzis filmből jutott eszembe a jelenet : Nem eszel húst? Akkor csinálok neked bárányt !! :D
2017. máj. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
43%
szerintem ne foglalkozz vele, nem érdemes. már csak azért sem, mert ha direkt csinálta is (szerintem tuti direkt am) akk is letagadná, adná az ártatlant... nem ér annyit az egész, túlélted, legközelebb max viszel magaddal túlélőfelszerelést :)
2017. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!