Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Direkt csinálja ezt?

Direkt csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Csomószor van olyan, hogy úgy veszem észre mintha párom édesanyja direkt tenne nekem és neki keresztbe, csak azért hogy vele lehessen.

Példák:

•Hétköznap sajnos nagyon keveset látjuk egymást, és már lassan 4 hete egyetlen hétvégére sem találkozhattunk mert sok dolga volt, ezt szépen el is tűrtem. Hétfőre sajnos megfáztam egy kicsit de már épp kilábalóban vagyok belőle, és ezért kitalálta hogy egész héten nem találkozhatunk, (úgyhogy ma szerda van) még hétvégére se, pedig lett volna a barátommal egy közös program, amit régóta tervezek.

•Olyan is volt, hogy rokonaik meghívtak engem is egy családi vacsira, de kitalálta az anyja, hogy nem visznek el mert anya-fia napot tartanak...(gondolom mennyire élvezhette)

Rengeteg hasonló dolog történt még, ezek engem rettentően bántanak, de barátom úgy véli hogy ezek nem ellenem szólnak, pedig eléggé úgy tűnik.

Esetleg tanács, akivel volt már hasonló?



2020. okt. 14. 12:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
25%
Ja, hétfőre lett beteg, mára meg már kilábal... anyád a félkegyelmű.
2020. okt. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
64%

Csak egy szimpla megfázás,nem kell egész hétre ágyhoz borulni.

De te persze egyet fingasz és mész is táppénzre... amit az illeti,egymást kritizáljuk te szerencsétlen,nem pedig egymás rokonait. Vili?

2020. okt. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem azt írta, hogy covidos... Jó ég már ti is mindenhol rémeket láttok, rettegjetek csak a náthától!
2020. okt. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!