Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit gondolnátok a lányotok...

Mit gondolnátok a lányotok párjáról ha öltönyben érkezne hozzátok vacsorára,bemutatkozni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 14. 19:11
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
67%
Akkoriban költöztünk vidékre, amikor a lányom pasija öltönyben jött hozzánk. Megkérdeztem, adjak-e játszóruhát, vagy öltönyben segít nekem betonozni? :-)) Persze akkor már ismert, és a szemem állásából tudta, hogy hülyülök. Mindazonáltal a későbbiekben nem gálába öltözve jött hozzánk.
2020. okt. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 balkalolka válasza:
64%
Északi országban élek, itt 16 éves kortól már a péntek-szombat esti belvárosi sétákhoz/bárlátogatásokhoz is blézert vagy öltönyt vesznek a fiúk/férfiak, és meg kell mondjam jobb is az elegáns összkép, igényesebb az éjszakai élet hangulata. A toplák suhogós figurákat simán kinézik mindenhonnan, csajok meg átnéznek rajtuk.
2020. okt. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
18%

#52: Hát az komoly. Melyik pontosan ez az ország? Csak hogy tudjam, hogy véletlenül se tervezzem hogy odaköltözök. Most jöttem vissza Magyarországra Németországból. Az öltözködésben nem vettem nagy különbséget észre (mondjuk ez inkább település, meg azon belül is környékfüggő) a két ország között. Én ugyanúgy melegítőben és egyszínű fehér pólóban vagyok most itthon is, mivel fejlesztőmérnökként senki sem követeli meg tőlem hogy jobban kiöltözzek. A farmer, öltöny meg kényelmetlen, ha semmi haszna nincs akkor inkább nem szívatom maga egy kényelmetlen, de elegáns ruha viselésével.

De hogy ne legyen off: én semmit nem gondolnék, ha neki az esik jól, akkor legyen abban. Esetleg mondanám neki, ha akar, nyugodtan öltözzön vissza kényelmesebbe, nálunk nem fog se jó, se rossz benyomást kelteni egy öltönnyel.

2020. okt. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
82%
szerintem azt, hogy a kevés normális egyike... de ha ez téged zavar, nyilván a lányodat is, úgyhogy ne izgulj, a következő már egy hónapokkal ezelőtt utoljára mosott, szakadt farmerben fog jönni, kifakult pólóban, biztosítótűkkel a fülében.. az komfortosabb érzés lesz neked is :)))))
2020. okt. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
52%
Most komolyan emberek, nálatok tényleg csak ez a két véglet létezik? :D Nincsenek átmenetek?
2020. okt. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
79%

Semmi különöset.

De úgy látom, neked meghatározza az életedet, hogy mások mint gondolnak bizonyos helyzetekben.

2020. okt. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim válasza:
44%

Jól tökönrúgnám a paprikajancsit!

Nálunk, falun ne játssza az agyát flancos öltönyben.

2020. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!