Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A sógoromékat többre tartják...

A sógoromékat többre tartják a feleségem szülei mint engem?

Figyelt kérdés
Több mint 7 éve ismerem mostmár feleségem szüleit,sose mondták hogy tegezzem őket,pedig két éve elvettem a lányukat,vejük vagyok.A nővéremet meg a férjemet alig ismerik kétszer találkoztak csak velük, mégis már második alkalom után szóltak nekik,hogy tegezzék őket!!Nincs avval semmi gond hogy magázódom velük tegezésre rá se állna a szám,de az azért zavaró ha másokkal nincs is kapcsolatuk de már rögtön tegezésre szólítják fel őket.Biztos amiatt mert ausztriában dolgoznak és jól keresnek,mindenki annyira odavan értük emiatt,el van tőlük ájulva:)Persze ügyesek,de ma már szinte mindenki kinnt dolgozik,és csak egy kis falusi étteremben dolgoznak.Mikor unokatestvérem rákos lett akkor is hozzájuk fordult a nagybátyám,hogy segítsenek

#magázás #Tegezés,
2020. nov. 4. 19:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

20.

Ezért kérdeztem, mit szól ehhez a feleség. De nem válaszol a kérdező.

2020. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Kicsit félreolvastam, azt hittem elsőre hogy 2 lánytestvérről van szó. De akkor is gáz így mert most már a család tagja vagy.
2020. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Ők tegeznek engem,tehát csendőrpertu,ha találkozunk napszaknak megfelelően megy a köszönés,ők is én is úgy köszönök,feleségem annyit mondott rá,hogy jaj otthon meg szapulják őket hogy csomó dolgot nem.jól csinálnak,igen a sógorom velem nem társalog hiába próbálok vele kommunikálni,csak a rohadt telefont bámulja hogy nyert e tippmixen ennyi,de ha más rokonról van szó,rögtön megered a nyelve és "nyalja a seggét"be nem áll a szája,behizelgi magát,apósomnak is rögtön mondta szólíthatom papának ő meg mondta hogy az vagyok,különbségről annyit sógorom 50 éves feleségem szülei meg 63 évesek úgyhogy inkább a hízelgés miatt van ez a tegezz dolog,de nekem evvel nincs gondom csak furcsálltam hogy ez van
2020. nov. 7. 06:17
 24/25 anonim ***** válasza:
48%

A sógorod a hozzád képest "vénsége" miatt engedik tegezni meg azért, hogy ezzel is benyaljanak a külföldön burcsázó tippmixes prolinak.

Úgy tűnik nem vagytok egy szinten, eszerint kezeld a helyzetet.

2020. nov. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan mondd meg nekik, hogy magázzanak ők is téged. Ez így nem pálya, hogy ők tegeznek, mint egy gyereket.

Egy olyan korú felnőttet, aki a gyereked lehetne és már min. 20 éves nem illik tegezni.

2020. nov. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!