Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Úgy gondolom, hogy a kisfiam...

Úgy gondolom, hogy a kisfiam nem szereti anyósomat. Vajon mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy egy 16 hónapos kisgyereknél el lehet-e dönteni, hogy nem szeret valakit, de ha anyósomat csak meglátja, sírni kezd. Mondjuk azon kívül, h lefényképezi és 5 percig gügyörészik neki, nem sokat foglalkozik vele, inkább beszélget a férjemmel vagy éppen aki ott van. Ezt egyébként már elengedtem és elfogadtam olyannak, amilyen. Viszont a pici folyton ellenkezik. Nem érezheti rajtam, hogy nem kedvelném vagy vmi hasonló, mert jó a viszonyunk.

Mit gondoltok?



#anyós #Nem szereti a gyerek
2020. nov. 11. 22:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
Mi bajod az anyósoddal?És ne fogd a gyerekre!
2020. nov. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%

Az írásodból lejön, hogy nem bírod az anyóst. És igenis, érzi rajtad.

Egyébként a babák szoktak sírni a nem mindennapi dolgoktól\ismerősöktől, nem ez az utolsó eset... majd lesz időszak amikor a szakállasoktól fél, a maszktól, a kiskutyától, tök mindegy.


Anyós nem mindennapos személy neki, sír mert új, sír mert te sem bírod.

2020. nov. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%

Vannak ilyen időszakok, majd kinövi.

Plusz neked van bajod anyóssal, stresszelsz, befeszülsz, a gyerek meg átveszi.

2020. nov. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, apám anyja egyszer átjött, a gyerek, sokkal kisebb volt, mint a tiéd. Egy darabig tűrte ahogy gügyög neki, de végül kiakadt tőle, mikor már enni se tudott tőle. Átvittem egy helyiséggel arrébb, máris nyugodt volt. Igaz, ő bolond (mármint a dédi).
2020. nov. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem szeretem anyósomat, meg egy van pár másik ember, akitől a víz lever, de a gyerek ezt telibe fosta babának is, meg picinek is, ha valaki tetszett neki, akkor tetszett, ha nem, akkor nem. Azóta is van olyan, akitől meg a gyerek van ki, hiába normális, meg szeretjük mind, a gyerek hallani se akar róla. Van ilyen. Én is ilyen vagyok egyébként, valaki vagy szimpatikus, vagy sem. Az első benyomás nálam megvan és kész, annyi, hogy nem vagyok gyerek, tudok civilizáltan viselkedni, de szerintem nem újdonság, hogy van az embernek ilyen érzése és ki is szokott derülni, hogy nem téved a megérzés. A gyereknek is lehet sajátja.
2020. nov. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
6%

Ez nekem új! Nő nem kedvel nőt! Meny anyós! Itt volt szavazás. A nők azt állították, hogy ilyen szinte nincs!

Akkor most mi van?

2020. nov. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
55%
Nyilvánvalóan az az oka, hogy te utálod az anyóst, a gyerek pedig érzi ezt.
2020. nov. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%
lányom sem kedveli anyukámat már egėszen kicsi koråtol nem kedveli .van ilyen .
2020. nov. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem te nem szereted anyóst :D

Ne hangold ellene.

2020. nov. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%

Lehet olyan a kisugárzása anyósodnak. Érzi a gyerek, hogy feszült az anyósod. Hisz nem is nagyon foglalkozik vele, a rezgései nem lehetnek valami jók. A lányom is csak attól ódzkodott, akin érezte, hogy nem úgy nyit felé, nem tiszta szeretetből. Anyósod lehet, hogy nem tudja igazán hogy kell foglalkozni a gyerekekkel. Nincs olyan ösztöne. Esetleg támogasd meg ebben anyósodat, hogy feloldódjon. Legyen több közös programotok. A gyerek is könnyebben megszokja a jelenlétét, és ha te bizalommal nyitsz anyósod felé, akkor ő is és anyósod is sokkal kiegyensúlyozottabb lesz.

Másfelől van a gyerekeknek ilyen szeparációs szorongós korszakuk, mikor random félnek emberektől is akár. Apukámtól a keresztfia az ajtó mögé bújt meg ilyenek. :D Neki volt apuban valami, ami miatt félt tőle mikor kicsi volt. Apu is befeszült emiatt egy kicsit, és inkább nem közelített a gyerek felé. Ahogy nőtt a gyerek, persze kinőtte ezt, és imádja a keresztszüleit, apukámat is. :)

2020. nov. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!