Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom családja miatt nem...

A párom családja miatt nem lehetünk tovább együtt?

Figyelt kérdés

Párommal történt egy nagyobb vita közöttünk, ami a családban is nyilvánosságra került és eléggé kinőtte magát, elmérgesedett, így mindenki sérült valamilyen szinten.


Most a családja nagyon ellenem van, mivel a szemükbe rossznak vagyok titulálva.

Viszont ketten párommal megbeszéltük a dolgot magunk között, minden rendben lenne, csakhogy a körülmények már teljesen megváltoztak.

Az én családom lebeszél a páromról, a párom családja ugyanezt teszi fordítva: páromat lebeszélik rólam. viszont mi szeretjük egymást.


Nem tudom, hogyan működhetne ez így tovább.Én sem szívesen találkozom párom családjával és valószínűleg ő sem az enyémmel.


Kíváncsi vagyok, hogy volt-e már bárki hasonló helyzetben.

Emiatt hagyjuk a kapcsolatot annyiban, vagy ne érdekeljen minket semmi, kötelesek elfogadni a döntésünket.Tanácstalan vagyok...emiatt nem szeretnék lemondani a közös jövőnkről.



2020. nov. 29. 16:07
A kérdező szavazást indított:
Legyetek boldogok, ne érdekeljen mások véleménye
Hagyjátok a kapcsolatot, kuka az egész
66 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
29%
Kuka
2020. nov. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%

Egy választ sincs időm elolvasni ha olyat írok ami volt már akkor elnézést.

Ezt nem mi, idegenek fogjuk eldönteni... Párterápiát lenne érdemes megpróbálni, azonkívül egymással tisztázni, hogy a különféle nézeteltérések "ne kerüljenek nyilvánosságra a családban", mert nem másnak kell, illetve célszerű panaszkodni, hanem problémát megoldani.

Párterápia nagyon sokat tudna segíteni e helyzetben.

2020. nov. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Leírnád, 3 mondatban, hogy mi történt?
2020. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%

Ha tinik vagytok akkor érthető, de ha szeretitek egymást akkor oké.

Ha pedig felnőttek és ennyire nagy a szerelem, hogy mások véleménye ENNYIRE befolyásolja a kapcsolatotokat akkor se Te, sem pedig a Párod nem elég érett ehhez.

2020. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%

Milyen vita tema lehet az ami annyira elmergesedik hogy csaladtagok serulnek meg benne mindket oldalrol? Nem lehet objektivan nyilatkozni ha azt sem tudjuk mirol van szo. Hogyan adjunk igazat benne? Kinek, mi alapjan?

Ird le mi tortent.

Egyebkent nyilvan ha ti szeretitek egymast maradjatok egyutt, ki nem xarja le a szuloket, nem veluk kell egyutt elnetek 60 evet, nem nekik kell gyereket szulni.

2020. nov. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%

Vannak dolgok, amik csak kettotokre tartoznak, nem is ertem minek kellett a csaladdal megbeszelni. Ha osszevesztek, nem az az elso, hogy anyucit felhivom es panaszkodok neki, hanem az, hogy ti ketten megbeszelitek.

Ha szeretitek egymast, es nektek ez igy jo, akkor koltozzetek ossze es kesz, ugy mar vegkepp nem tudnak semmiben sem korlatozni.

2020. nov. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

Ha biztos vagyok a kapcsolatomban, nem írok ki szavazást.


Ha a többség a kukát nyomja, akkor a párodnak annyi?

2020. nov. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%

"volt-e már bárki hasonló helyzetben"

Bizony, volt a két híres egymás nem tűrő család: Capulet <-> Montague

"viszont mi szeretjük egymást" - akkor sok boldogságot nektek!

2020. nov. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%

Itt miert a parod csaladjat emelted ki, ha a te csalafod is ugyanugy ellenzi a kettotok kapcsolatat?!


Sejtem merrol fuj a szel...

2020. nov. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
95%
Na ezért nem kell egy balhé után hazajárni panaszkodni. Felnőtt emberek nem teregetik ki a szennyest. Amúgy tapasztalatból írok, mi is jártunk így. Ha szeretitek egymást, és tényleg rendeztétek egymásközt a dolgot( igazán, nem csak felszínesen) akkor ez nem lehet kérdés. Majd mindenki idővel megbékül, ti meg tudjátok hogy legközelebb nincs otthon panasznap.
2020. nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!