Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal 7 éve vagyunk...

A párommal 7 éve vagyunk együtt. Normálisnak nevezhető, hogy elment a családjával nyaralni nélkülem? Nekem kicsit rosszul esett.

Figyelt kérdés

2017. aug. 12. 17:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Van akinek normális, van aki el sem tudná képzelni. Szerintem akkor van gond, ha erről a két fél nem azonosan gondolkodik. Nálunk ez kizárt lenne.
2017. aug. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
Minden kapcsolat más. Van akinek ez normális, van akinek nem. Nálunk belefér egy céges kirándulás, egy-egy csajos, pasis nap, de nyaralás egymás nélkül nem. És nem azért, mert a másik megtiltja, hanem mert nincs rá igényünk. Arról nem is beszélve, hogy a családomba beletartozik a párom, tehát nélküle nem mennék. Nekem semmi bajom azzal, ha valakinél ez megszokott, csak nekünk nem jön be. Ha a párom nélkülem menne nyaralni a családjával akkor azt hiszem kiderült volna, hogy nem illünk össze.
2017. aug. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
62%
7 év után gondolom Te is a családba tartozol, legalábbis kellene. Én nem mentem volna nélküled.
2017. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
59%

Én most fogok édesanyámmal kettesben elmenni nyaralni.

Barátom nem jön, pedig mi is öt éve vagyunk együtt.

Volt fordított helyzetben is a dolog, amikor ő ment el a bátyjával nyaralni. Nem sértődtem meg.

Viszont nálatok nem tudom milyen az alaphelyzet, lehet ez bántó is bizony. Te tudtad volna fizetni a saját költségeidet?

2017. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
61%
Hány évesek vagytok? Mi lenne, ha megadnád a szükséges alapinformációkat ahhoz, hogy meg tudjuk ítélni a helyzetet.
2017. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Igazából minden rendben van közöttünk,és a családjával is. A párom jobb szeretné, ha én is mennék, de ez most nem rajta múlik. Kicsit furcsáltam, és rosszul esett ennyi az egész. Kíváncsi voltam járt-e már más is hasonló cipőbe. Amúgy igen kitudtam volna fizetni. Én 24 vagyok, a párom 28.
2017. aug. 12. 17:47
 7/28 A kérdező kommentje:
Szüleit és a testvéreit.
2017. aug. 12. 17:52
 8/28 anonim ***** válasza:
74%
Ha szerette volna, hogy vele menj, mi a sértődés oka? Nem rajta múlt akkor.
2017. aug. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nincs szó sértődésről, csak nem nagyon tudtam hova tenni.
2017. aug. 12. 17:53
 10/28 anonim ***** válasza:
93%

A családja nem akarta, hogy te is menj? Mi volt az oka?

Együtt is éltek már?

2017. aug. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!