Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Második baba születése után...

Második baba születése után másképp viselkedett anyósotok mint első után?

Figyelt kérdés
2020. dec. 12. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

le se sz*rta. közölte, hogy Ez (sic!), nem olyan, mint az első.


és ő nem anyós volt, hanem az anyám..

2020. dec. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
nem
2020. dec. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Laylah ***** válasza:
82%

Ez is a te kérdésed? Mert akkor már kaptál elég sok választ.


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__nagyszul..


Ha nem, akkor bocsi.

2020. dec. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem az én kérdésem volt. Én csak szimplán kíváncsi vagyok. Azt sokszor olvasom, hogy sok esetben az első gyermek születése a nem túl jó viszonyt még súlyosabbá teheti, az új konfliktusforrás miatt. Ha ezt a helyzetet is sikerül stabilizálni valahogy, akkor egy második vagy többedik baba újra megboríthatja a kedélyeket?
2020. dec. 12. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 anyósom van, igaz az egyik csak mostoha. Az igazi anyósom talán kevésbé foglalkozott a másodikkal. A mostoha anyóst meg egyáltalán nem kellett volna beengednünk az életünkbe. Amióta bekerült a családba utál engem. Igaz a páromat sem csipázza. Még a terhességem alatt volt egy olyan beszólása ami miatt azonnal ki kellett volna iktatnunk. Persze párom rábeszélt, hogy kapóra jön még, ha kórházba kell vinni a picit, hisz ápolónő. Na ja. Úgy jött hozzánk minden héten babalátogatóba mint egy apehkos, aki hibát kell hogy találjon, hogy azt ellenem fordíthassa. A végén már gyomorgörcsöm volt tőle. Persze mindig talált valami rendellenességet a lányomon, ami miatt rémülten szaladtunk a kórházba mint tapasztalatlan első gyerekes szülők. Így ő eljátszhatta a jóságos szamaritánust, aki szerez nekünk soron kívül időpontot és ő visz el személyesen minket. Persze egyszer sem volt igaza. Ez egy idő után feltűnt és kezdett irritáló lenni, hogy közölte ekkor meg ekkor fog jönni megnézni a picit, mintha orvos lenne. Egyszer délelőtt 10-kor jött és nem volt még beágyazva az ágy, megfenyegetett a gyámhatósággal. Ez volt az utolsó csepp a pohárba. Megmondtam páromnak, hogy az a nő nem jöhet ide többet, teljesen hülyének néz minket. Az lemaradt, hogy párommal közben össze akart ugrasztani. Felhívta telefonon, hogy sürgősen el akar neki mondani valamit személyesen. Közölte vele, hogy nagyon figyeljen a rám, mert szerinte nem látom el rendesen az anyai feladataimat, látta, hogy egyszer mikor ott voltak nem mostam kezet pelenkázás után. Párom is belátta, hogy nem százas a nő. Megkeserítette a lányommal töltött első évet. Másról sem szólt, csak rettegésről és idegeskedésről. Akkor derült ki, mikor ő nem volt jelen a másodiknál, hogy jé nem kell állandóan kórházba szaladni, jé nem kell mindenen rettegni. Nem kell steril környezet, hogy egészséges legyen. Nem engedtem a második gyerekem közelébe és nagyon boldog voltam! Nyugodt lett az életünk. Párommal megszüntek a veszekedések, amiket ő generált. Igaz utána anyámnak elkezdett beszólogatni az utcán. Gondolom bosszú akart lenni. Nem is ismeri, 1x találkoztak. Megszakítottuk vele a kapcsolatot végleg. Apósom meg egy tejbe tök, azóta nem érdeklődik az unokái felől.
2020. dec. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem
2020. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!