Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Több mint egy éve visszatérő...

Több mint egy éve visszatérő probléma nálunk az anyós téma és kezdek belefáradni. Kíváncsi lennék a véleményetekre. Mit gondoltok kívülállóként?

Figyelt kérdés

Adott egy anyos, aki a szemedben nagyon kedves, a hatam mogott ki tudja...

Minden esetre nem ez a gond. Miota megszuletett a gyermekunk, egy kezemen meg tudom szamolni hanyszor volt nalunk.

Nem vagyok gonosz, sot probaltam hozza joindulatuan allni, de roviden - irto lusta. Igy maradt az a verzio, h mi visszuk at a gyereket hetvegente. Mivel a csaladom nagyon messze el, igy senki sincs aki segitene neha. Emiatt bosszant a dolog. Ezt tudja jol, egy utcanyira lakik tolunk es megsem jön. Minden esetre elfogadtam, hogy olyan amilyen, illetve a gyereket amugy sem biznam mar ra igy 1,5 ev utan (erre szinten adott okot). Viszont amibol elegem lett, az a szinjatek. A kedveskedes, jopofizas, telefonalgatas, kuldj kepet a gyerekrol, mikor jottok mar at stb. A ferjem miatt jatszottam ezt idaig, kedves voltam sőt... Viszont mostanaban egyre gyakrabban veszekszek vele emiatt. Aztan egy ideig minden jo, mert nyelek egyet, de a problema attol ott van. A ferjem persze nem akar osszeveszni az anyjaval, nem is ez a celom! Csak nem ertem miert tesz ugy mintha minden a legnagyobb rendben lenne es az o igenyuk szerint zajlanak a dolgok.


2020. dec. 15. 13:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
57%
Egy 1,5 éves gyermekkel már el tudsz menni sátálni, akár vásárolni is.Az anyósodat kérted egyszer is,hogy vigyázzon a gyermekedre,vagy csak te kitalálod,hogy nem vigyázna rá?
2020. dec. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
52%

"Az bánt, hogy...Nem vigyázott a picire soha"


"a gyereket amugy sem biznam mar ra"


Kérdező!

Az nem tűnt még fel neked, hogy össze-vissza beszélsz??!

2020. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
57%
Erre van a bébiszitter,meg a családi napközi. Ha valaki segít az szép dolog,de nem lehet elvárni senkitől . Attól,hogy szerinted lusta még neki is lehetnek elfoglaltságai ,nem tudom nyugdíjas-e ,de teljesen mindegy,egy nyugdíjas embernek sem kötelező feladata vigyázni a gyerekre,ez maximum egy szivesség . Én megértem,ha egy nagymaminak már nincsen kedve a 1,5 éves gyerek után rohanni ,szóval igazságtalan ha te ezért őt okolod .
2020. dec. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
29%
Nem neki szülted, ö már felnevelte akit vállalt, miért kellene neki a te gyerekedre vigyáznia? Ezek a gyakorin legyakrabban elöforduló válaszok az ilyen tipusú kérdésekre (és van belölük bőven,napi szinten jellenek meg). Ez igaz,vitathatatlan. Nézd viszont a másik oldalról,ha majd oda kerültök,neked miért kéne majd neki bármiben segítened? Ha öreg lesz és elesett,segítségre szorul majd,neked miért kéne észrevenned? Nem a te anyád,nem segített,mikor jól jött vólna,szóval nem lehetnek irányodban sem elvárásai. Nem,még az sem,hogy a drága szabidöd a szórakoztatására áldozd. Na és most irónia kikapcs.... Kérdezö ez egy ilyen társadalom, ma már ez a normális...
2020. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
78%

Kétélű ez a sose jön kérdés. Az én anyósomék sem jönnek, mert nem akarnak visszaélni vele, hogy az övék a ház, amiben lakunk, és van kulcsuk. Így csak akkor jönnek, ha kerek perec hívjuk őket, mi mehetünk bármikor, de ők nem jönnek maguktól.


Szóval egy próbát megér, hátha csak annyi a baj, hogy nem akar tahó lenni.

2020. dec. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Hány éves a gyerek? Ez is fontos infó, mert ha pl 6-7, akkor oké, deha pl 10 felett van, akkor máris más a helyzet.
2021. jún. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
26, bocs, rossz helyre írtam
2021. jún. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!