Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan várja el az anyósom...

Jogosan várja el az anyósom ,hogy mindennap fuvarozzam?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok , falubeli. A szomszéd városba járok egyetemre+ diákmunkára. (25 km)


Van egy barátnőm, ő is ebbe a faluba lakik, ahol én. Az egész szeptemberbe kezdődött, elkezdtem az egyetemet és ő is ebbe a városba jár dolgozni.

Egyszer megkérdezte nem e tudnám elvinni munkába mert lekéste a buszt ( nekik nincs kocsijuk, elvált anyuka) pont jó volt mert 8 ra mentem egyetemre és ő is munkába.

Na de ezután egyre többször kellett elvinnem, amivel nincs is baj, csak mivel ő 8 ra jár dolgozni nekem meg volt olyan, hogy 10-12 kor kezdődött az első órám, akkor várnom kellett a kocsiba még órákat.

Most már online tanítás van, de járok diákmelózni, étterembe dolgozom és 10 re KELLENE jàrnom, de anyósom tudja,hogy dolgozok és el kell vinnem 8 ra mert ő mèg mindig akkora jár dolgozni.


Szerintetek mit csináljak? Mit mondjak neki, hogy ez kicsit sok?


19/f - ő 40 éves kb.



2021. jan. 21. 12:01
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
97%
Anyuka, sajnos a következő 5 évben csak fél 10-kor tudok elindulni itthonról. Busszal tetszik majd menni, vagy el tetszik tudni intézni a 10 órás munkakezdést?
2021. jan. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
96%
Milyen jó ötlet amit az 1-es írt... Én biztos nem hozzá igazítanám az indulást, kihasznál, mert azt hiszi megteheti. Van az arcán... Te mással is tudnád tölteni az időt, amit miatta elvesztegetsz. Kitalálhatsz más kibúvót is.. Meg barátnőd is szólhatna, hogy ez már túlzás anyaaaa.
2021. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
96%

Megkell mondani, hogy neked nem alkalmas fuvarozni, mert órákat kell várnod. Tessék busszal menni ahogy eddig. Tudjuk a kocsi kényelmesebb,de attól hogy 40 éves elvált anyuka még feltételezem nem autista letudná tenni a jogsit.


Kihasznál, mert nem szólsz. Ha ezen megsértődik akkor meg tényleg csak erre voltál.jó

2021. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
96%
Megmondod neki ha eddig nem tetted, hogy a munkád 10-kor kezdődik, így később tudod bevinni, reméled, hogy megfelel neki. Ennyiből értelmes ember bőven ért.
2021. jan. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
94%

Egyèrtelműen közöld ahogy az 1 es ìrta.

Ez rengeteg időt vesz el tőled. Rád szokott ezèrt tudatosìtsd hogy mi a helyzet.

Tudom hogy nehèz mert ki akar az anyòssal rosszba lenni ugyebár...

De menni fog.

Sok sikert!

2021. jan. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem kovetkezore amikor viszed, akkor szolj hogy holnaptól 10re mesz,nezze meg a menetrendet hogy tudja reggel mikor kell induljon a buszhoz. Elotte a baratnoddel is tudasd. Ne kerdezd, tudasd.
2021. jan. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
60%

A legelső alkalommal, amikor nem 8-ra mentél, már nem kellett volna elvinned.

Én menekülnék attól a családtól, ahol még házasság sincs, de ilyen szintű élősködés megy. Gondolj arra, hogy a barátnődet egy ilyen szemléletű anya nevelte fel!

Az más kérdés, hogy nekem 19 évesen nem esett volna le a korona a fejemről, ha ugyanúgy buszoztam volna a városba, mint az anyósom. És akkor föl se merült volna ez.

Látta rajtad, hogy felvágsz a kocsiddal, ő meg kihasználta.

2021. jan. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk állj a sarkadra...
2021. jan. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
85%
a hetesnek igaza van, a szemelyeskedesen kivul.
2021. jan. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
18%
Tudod kényelmesebb mondjuk 7kor kelnie és 20 perc alatt bent lenni kocsival mintsem felkeljen , jegyet vegyen és talán több idő is
2021. jan. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!