Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Meddig normális egy apa lánya...

Meddig normális egy apa lánya kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek meddig normális egy apa-lánya kapcsolat.

Adott egy 25 éves lány és az apukája. Sokszor ölelgetik, simogatják, puszilgatják egymást, egymás derekát fogva sétálgatnak. Többször nézték őket már egy párnak, mert nyilvánosan is így viselkednek. Nekem ez elég fura és kíváncsi lennék, hogy csak én vagyok-e túlságosan zárkózott, vagy ez normális?


Köszi a válaszokat.



2021. febr. 26. 06:29
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez már túl sok.
2021. febr. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
34%
Pont jó helyre írsz ki ilyen kérdést, itt az az elfogadott ha apukának a pici lánya az egyetlen szerelme élete végéig, nem tudtad?
2021. febr. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
93%

Neked - és másoknak is ez túl sok.

Nekik természetes és elfogadott.

Miért alkalmazkodjanak hozzád, vagy az itt válaszoló ismeretlenekhez, akik ráadásul névtelenek is?

2021. febr. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
78%

Én is puszilgatom és megölelem az unokahugaim, kézen fogva sétálnk. Csomószor az ölembe ülnek vagy a térdemre.

Nekünk ez természetes,nyilván ha csak a gondolat megfogalmazódna.hogy olyanra gondoljak akkor levágnám a szerszámot és a kutyáknak adnám.

Nálunk nagyon szoros a kapcsolat mind a 3 kislánnyal, sőtt nyaralóban együtt alszunk..

Most akkor ez pedogília vagy erős kötődés?

2021. febr. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 kisördög1 ***** válasza:
93%
Ennyi idősen már picit fura ha az utcán is úgy viselkednek mint 1 pár, de a közelség és a nyitottság talán még elmegy
2021. febr. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen nekem is fura lenne.
2021. febr. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
94%
Amíg ebben a lány is szívesen részt vesz, addig teljesen normális. Én már nem járok kézenfogva a hasonló korú lányaimmal, de alkalomadtán megölelem őket, hogy jaj de aranyosak.
2021. febr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:

5#


Az unokahúgaid is 25 évesek? Mert szerinten itt a kor sem mindegy... Persze egy tizen x éves lánynál még okés.


9#

Itt a rendszeresség szerintem a probléma, nyilván alkalmanként okés, de nap mint nap és az utcán is.... Főleg, hogy már többen azt hitték ők egy pár...

Szerintem ez nem ugyan az a kategória.

2021. febr. 26. 08:26
 9/53 anonim ***** válasza:
44%
Lányos apaként írom, hogy szerintem teljesen normális. Jó látni az utcán sétáló emberek arcát, hogy mit gondolhatnak a helyzetről, mikor kézen fogva sétálunk. Volt már, hogy a Tesco-s parfümárus ajánlott nekünk, mint szerelmespárnak valami közös parfümöt 🙃🙂
2021. febr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy furcsa, de még mindig normálisabbnak tartom, mint amikor kisgyermekes anyukák szájon csókolják, meg szerelmüknek hívják az óvodás gyereküket.
2021. febr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!