Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Érdekelne a véleményetek a 40...

Érdekelne a véleményetek a 40 éves fiú és anyja kapcsolatáról?

Figyelt kérdés

Velemenyetek érdekelne azzal kapcsolatban, hogy barátom közel 40 éves, egy faluban élünk a szüleivel.

Az anyja minden reggel meleg reggelit készít neki, és a további etkezesekre is mindig athivja/ áthívná. Ilyenkor talál, kiszolgál, minden ami a kajával jár.

Nyilván én is készítek itthon kaját, jól főzök nem ezzel van a baj. És van, hogy amit én készítek kaja megy ki a kukába, mert ő máshol fogyasztotta a vacsorát, amire én az ő adagját is számoltam.

Engem eléggé zavar, hogy az anyós ennyire benne van a fia etkezteteseben.

És itthon felém is van egy ilyen elvaras, hogy tegyem elé az asztalra a kaját, ha hideg kaját enne, akkor én csináljam a szendvicset stb.

Ez nekem nyilván nem tetszik, mert van elég dolgom ezen felül is, és szerintem ő is meg tudja csinálni, de mivel az anyja ehhez szoktatta így nem tudom ezt "kinevelni" belőle.

Most el kellene fogadnom az ő kapcsolatukat, hogy az anyja ezzel segíti őt, és beallni ugyanebben a Sorba, vagy kiallni amellett, hogy amit tudsz készítsd el magadnak, nem egy nehéz feladat?



2021. márc. 31. 08:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%

40 éves és "fiú"...???? Középkorú FÉRFI!!!


Hány éves korodban ismerkedtetek össze? Hány éve éltek így együtt?

2021. márc. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
85%
a 40 éves fiú még mindig gyerek. én dobnám
2021. márc. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
67%
Esetleg meg kéne beszélnetek ezt kettesben, majd hármasban.
2021. márc. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
88%

Most belegondolva, ahogy anyuci pici fiacskája reggel fékkel, felöltözik, és csak azért, hogy reggeliztem, átmegy anyucihoz. Nem tudom milyen messze laktok egymástól, de én még a 2.szomszédig sem mennék el, mert annyi idő alatt egy komplett reggelit összedobok otthon kényelmesen akár pizsiben. Hallod? Én menekülnék ilyen pasi elől.

Mond meg a párodnak hogy ott az a szokás, hogy ki szolgálják, nálatok meg nincs házi cseléd.

2021. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
94%

jezusom ez hany eve megy mar nalatok?


nem foznek ra semmit, egyen az anyjanal, sot hozzon nekem is haza onnan :D

2021. márc. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem menjetek át együtt az anyjához és egyetek nála! Rengeteget tudnál spórolni! 😆
2021. márc. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
89%
De az még jobb, ha a barátod kezébe adsz két garnitúra ételhordót, hozza haza! Jutna neked is, nem kéne ezzel foglalkoznod, hasznákd ki, itt a lehetőség, lásd meg a jó oldalát!! 😀
2021. márc. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
87%
A megspórolt pénzen meg kupáld ki magad, vegyél csini rucikat stb, aztán ki tudja...! 😀
2021. márc. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
71%
Ez a szitu annyi jó lehetőséget tartogat, érdemes meglátni s nem csak a rosszat. Válts szemléketmódot és hozzáállást, örülj neki! :)
2021. márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Savlekotő ***** válasza:
65%
Még nem vált le,második anyja vagy,akit nem is tisztel,küldd vissza anyuhoz és keress férfit mert ő 40 évesen is kisfiú..
2021. márc. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!