Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom probléma, vagy párom...

Anyósom probléma, vagy párom a menthetetlen? Anyuci fiacskajá? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Kezdem azzal hogy nagyon közel lakunk. Egymás melletti hát, plusz velünk egy társasban a mama. Eddig jóban voltam anyósomnal, lányának vett, csak a probléma az hogy néha túl tolta és túl sok elvarasa lett felém pl az hogy a napi szintű talalkozasokon kívül még én is járjak már át. Ezért sokszor megharagudott ha "elhanyagolva" érezte magát.. Mindennap együtt jártunk melóba egy autóval, haza is, plusz mindig behivtam ha jött kávézni plusz a mamánál is, ugyh épp így is sok. Mindegy megronlott a kapocs elkezdett nem jönni, aztán mentem én hétvégente de továbbra is ő nem jön...

Most osa fajult hogy vitaztam a párommal, ő belevonta magát, aztán már róla szólt a vita, hallgatozott, majd mikor rajta szedtem, közölte nincs igazam, én elindultam a lakásból h inkább elmegyek, erre utánam szólt h takarodj el a q@ a..dba.

Elmentem rokonokhoz, kivekultem párommal másnap, de most tőlem várja mindenki hogy hívjam fel mert milyen rossz a páromnak h össze vesztünk.....

Most a párommal újra osszevedztunk és ott hagytam, eljottem a húgomhoz.

A gond h a párom mindig védi, meg ha beismeri is h nekem van igazam.

Plusz nagyon kihat a kapcsolatunkra az h én mennyire apolok jó viszonyt, akár adott napon is pl atugrok e kávézni vagy nem. Képes a hétvégén ezen frusztrált lenni, és én elfáradtam abba hogy azon múlik a párom szeretete kB, hogy aznap imádtam e anyját vagy nem torodtem vele.

Nem tudom mi lesz így...


2021. ápr. 10. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Menekülnék ettől a deviáns családtól. Nem fog megváltozni se a pasid, se az anyja.
2021. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha neked ez így sok akkor hagyd a francba az egészet és már ne békülj ki vele mert utána folytatódna ugyanúgy minden.Nem fog változni se a párod se az anyja mert ők ilyenek.Nem jó ha ennyire ezen múlik a ti kapcsolatotok is.Tipikus anyuka pici fia szindróma ami ellen nincs orvosság
2021. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
99%

Menj el onnan, és búcsúzóul mond meg a párodnak, hogy majd a legközelebbi randit akkor ejtsétek meg, ha már ő is elköltözött anyuci szoknyája alól, és tőlük minimum 200 km-re vett lakást. Feltéve, ha te addig egyedül maradsz.

Anyósod egy kamera lehet, aki nélkül még levegőt sem vehetsz. Tudod mikor élnék így.

2021. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Menekülj!
2021. ápr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Le q***a anyazott az anyosjelolted es ezek utan...kerdes hogy mit tegyel!?????
2021. ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%

Felejtős az egész!

Gondolom, csak vidékiségből hívod anyósnak, nem házasodtak meg.


"anyósomnal, lányának vett" - ott kellett volna lelépned. Akkor a tesóddal jársz, vagy mi?

És a te anyád meg lecsó?

2021. ápr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha semmi nem fog változni. Szóval én a helyedben keresnék valaki mást, ha boldog akarnék lenni.
2021. ápr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A Te eleted nem arrol szol, hogy egy masik nonek a kedvere tegyel. Te sajat magadert elsz, nem masert. Hat azert szulettel a vilagra, hogy masokra megfelelj, masokert elj? Akkor talalkozz valakivel ha kedved van konyorgom.

Ez a pali is egy idiota. Ha leanyazott az anyja, minimum hogy elnezest kellene kernie, es alap hogy utana se lenne jo a viszony.

2021. ápr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Idióta család. Ha van eszed menj. Ne a saját bőrömön tapasztald a xart
2021. ápr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bőrödon akartam
2021. ápr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!