Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Menthetetlen ellentét köztem,...

Menthetetlen ellentét köztem, és az anyám között. Volt már ilyen?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, valahogy költöznöm kell, béke csak akkor lenne, ha mindent eldobnék az életemben, ami nekem fontos. (Nem drogok, alkohol, hanem jövőkép, barátnő, ilyenek)

Hogy tudnék elköltözni önerőből, 18 évesen, érettségivel, ha egyetemre akarok járni?


2019. jún. 22. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Koli? Vagy közös albérlet másokkal és diákhitel, diákmunka, ha a szak engedi.
2019. jún. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Igen, csak diákmunka és diákhitel és nem sokkal kevesebb kompromisszum a többekkel közös albérletben, mint amennyi most valószínűleg otthon van, de meg lehet oldani.
2019. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Kollégium!


És érdemes pályázni mimden lehetőségre szoctám, bursa hungarica és egyebek... mellette érdemes lehet jól tanulni, és akkor valami alamizsnát adnak ösztöndíjra is majd. És persze a diákmunkák... érdemes több diákszövetkezethez is beregisztrálni. És hát menni kell dolgozni 🙂

2019. jún. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%

Vedd feleségül a barátnődet!

Akkor a szülő észhezjön.

2019. júl. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben nagyon erős a szándékod,akkor nincsen olyan erő ami letéríthetne az utadról.Ha így érzed,akkor hajrá!
2019. júl. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!