Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kinek kéne a kisgyerek nevébe...

Kinek kéne a kisgyerek nevébe volt anyósnak anyáknapjára virágot venni? A szülők nincsenek együtt.

Figyelt kérdés
Az apának akinek láthatási joga van vagy az anyának akivel él a gyermek?
2021. máj. 2. 11:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
32%

8!


Igen, azután is. Anyám nem volt idiota, xarjunk az exre meg az exanyosra tipus, ugy volt vele, a nagyanyánk, tőlünk kap ajándékot. Persze megtehette volna ő is, hogy sarok bele, ahogy apám tette, mert neki eszébe nem jutott soha, hogy anyámnak születésnapja lesz, anyaknapja lesz, vagy karácsony, esetleg segítené valamit csinálni, vagy adna egy kis pénzt, hogy tudjunk venni valamit, vagy eljött volna velünk venni valamit. Anyám mindig segített ezekben, így olyan sosem volt, hogy üres kézzel álltunk volna oda apám, vagy az apai nagyszuleink elé a névnapon vagy mondjuk karácsonykor. De ehhez azért kell némi intelligencia is, ami látom a legtöbb elvált nőből hiányzik.

2021. máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Èn az anyai nagymama vagyok.

Feltettem egy kèpet közössègi oldalra a kisunokàmtól kapott viragròl.

A volt anyòsa lànyomnak oda irta hogy jò szarul neveltem a lànyom kèt mama van ha mar a gyerek nevèbe vesz vmit gondolkodni kène.


Megjegyzem apàs hètvège volt,aki a szüleinèl lakik. Nem gondolnam h meg ezt is a lànyomnak kène àllnia

2021. máj. 2. 12:42
 13/21 anonim ***** válasza:
92%
"De ehhez azért kell némi intelligencia is, ami látom a legtöbb elvált nőből hiányzik." Az apádból meg végképp hiányzott...sajnálom, anyudnak meg minden tiszteletem.
2021. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

12 igazad van, az apja dolga lenne. erre utaltam én is a 11.nek korábban. nehogymár ezt is az anyának kelljen eszben tartania meg intéznie. Annyira tipikus ez a bunkóktól hogy toljuk rá a másikra a a felelősséget.

A kedves masik mamának válaszoltam volna hogy a maga háza táján okoskodjon, mert az ő fia akkora suttyó hogy sz.rik az anyák napjára.

2021. máj. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
2%

13!


Valóban. De nyilván meglepő lesz szamodra: apám nem nő és a kérdésben se az szerepelt, hogy az apa vegyen e az ex anyósának virágot a gyerek nevében.

2021. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen az apa dolga. Ezt exanyósnak a tudomására hozni (ő nevelte xarul a kis fiacskáját), aztán kommentjét törölni, meg őt is az ismerősök közül, ne nézegesse már a ti oldalatokat, semmi köze.
2021. máj. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
A fiának.. De ha jó a kapcsolatotok vehetsz neki te is.
2021. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
82%

#12

Kérdező, teljesen igazad van.

Egyetértek azokkal is, akik szerint az anyák napja nem nagymamanap, és ilyenkor az unokák nem kéne, higy virágot vigyenek a nagyiknak, hanem a saját lányuk/fiuk vigyen nekik.

De eléggé elterjedt ez a nagymamaköszöntős szokás, és ha már valakiknél így van, akkor sem a volt menynek kell a volt anyós virága ügyében intézkedni. Apuka is használhatja kicsit az agyát, hogy egyszer megjegyezzen egy jeles napot, és felköszöntse az anyját, ha kell, a gyereke (unoka) nevében is.

2021. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy mit keres a TE közösségi oldaladon a lányod volt anyósa?...aki ráadásul egy ilyen rosszindulatú boszorkány.
2021. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy a történés szempontjából, hogy a szülők együtt vannak vagy külön.

Ahol szokás a nagymamákat is köszönteni, ott az apa fogja a gyerekeit és megköszöntik az ő anyját, az anya meg ugyanígy a saját anyjával.

2021. máj. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!