Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek, anyák napja...

Szerintetek, anyák napja alkalmából koszontsem fel az anyósom?

Figyelt kérdés

csinált nekem május kosarat mivel régen úgy illet ha az anyós csinalja akkor elfogadja a lányt.

Nem tudom eldonteni, hogy milyen a kapcsolatom vele még így se mert, neha nem tudok kiigazodni rajta eddig két szinunek tartottam, mert ha baja volt akkor sose a szemembe mondta hanem a hátam mögött de mikor ott voltam akkor meg full aranyos volt. Még a majus kosaran is meglepodtem, hogy ő keszitette himezett rá stb.


2021. máj. 2. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Igen, illene. Főleg, úgy hogy kaptál tőle május kosarat.
2021. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Anyak mapja


Az anyosod nem az anyad !

2021. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
85%
Persze 😀
2021. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Férjed köszöntse, ill. ha vannak gyerekeitek, akkor ők, mint nagymamájukat. Ez utóbbi szervezésében segíthetsz. Úgyis rá fog jönni anyósod, hogy ha valami szépet rajzoltak vagy alkottak, abban valószínűleg anyuka segített és nem apuka. :-) Szóval ilyen módon te is benne leszel a köszöntésben, ezt érezni fogja.
2021. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Kicsit már késő van azon töprengeni, hogy köszöntsd-e. Kellett volna, főleg ha kedves ajándékot készített neked, volt rá egy egész nap.
2021. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Én nem köszöntöttem fel, nem az anyám és utálom is.
2021. máj. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindenki csak a saját anyját es nagyanyját köszönti fel. Így egyeztünk meg, hogy elkerüljük a vége-hossza-nincs köszöntéseket. Jól működik.
2021. máj. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Mi együtt köszöntöttük a férjemmel.
2021. máj. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Nàlunk mindenki a saját anyját és nagyanyját köszönti. Anyák napja, nem anyósok napja. Ennyi erővel az egész család nőtagjait körbe kellene járnom ajándékkal, aki szült már. Rámenne az egész hétvége.
2021. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!