Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek, hogy tudnék ezen...

Szerintetek, hogy tudnék ezen változtatni vagy egyáltalán kell-e?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm elég régóta 5 éve együtt vagyunk és abból 2 éve együtt is élünk elég távol éltünk egymástól (az ország két vége). Eleinte nem is volt semmi baj majd egy idő után a barátnőm anyukája elkezdett pénzt adni, hogy olyan drága a benzin és szeretne beleadni (30ezret úgy hogy összesen 40ezer az egész) én mindig ágálok ellene nem akarom elfogadni de addig addig jár a nyakamra, hogy inkább elteszem de mindig rossz érzés mert tényleg nem azért megyünk ezt próbáltam már neki mondani, hogy nem ezét jövünk meg szívesen teszem, hiszen a barátnőmnek se könnyű az ország másiok felén lakni messze minden ismerősétől. főleg azért rossz mert volt, hogy úgy is adott, hogy ők hívtak meg nyaralni és egész héten semmit nem engedtek fizetni mert, hogy vendég vagyok és ők hívtak el és így is adta mondtam, hogy most aztán biztos, hogy nem, de jött, hogy hosszú az út és örülnek, hogy jött a lányuk stb. valamint, hogy a barátnőm apukájából egy sör mellett kibukott mér párhónapja, hogy nehéz neki mert a vendéglátásban dolgozik és most hogy minden zárva egy fizetésből élnek majd másnap adják a pénzt és hajtattalanok benne.

2021. jún. 8. 10:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Én a pénzt, amit adnak, azzal a lendülettel átadnám a barátnőmnek, csináljon vele, amit akar , végül is az ő szülei, adja nekik vissza ő, ha akarja. Ezt (hogy odaadom a páromnak) viszont megmondanám a szülőknek, csak hogy tisztába legyenek vele, hol is van a pénzük.
2021. jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 kovpet ***** válasza:
100%

"én mindig ágálok ellene nem akarom elfogadni"


Ne fogadd el. Ember vagy, nem egy szobanövény, legyen már saját akaratod.

2021. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1 igazából közös kasszán vagyunk de nem rossz ötlet megpróbálom.

#2 Jogos megpróbálok még akaratosabban viselkedni.

2021. jún. 8. 11:46
 4/14 anonim ***** válasza:
39%

Ezt sikerült 2 egész mondatba idefosni.. 👏


Én nem fogadtam volna el eddig sem.

Ha meg tisztában vagy vele miben dolgozik após jelölt, tudod, hogy covid alatt a vendéglátósok milyen nehéz helyzetbe kerültek..nem is értelek.

Tudod mikor probálkoztak volna,akkor annyit mondtam volna. Köszönöm, de nem fogadom el. Ha meg erősködnek akkor a lányukhoz igazítom őket, meccseljék le ők.

2021. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy anyám mondaná, ha adnak fogadd el, ha ütnek szaladj el...


Egyébként kamionnal jártok az ország egyik végéből a másikba, hogy 40 rugó egy út oda vissza? Akkor már inkább mennék vonattal...

2021. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem egy 2008-as Peugeot Partnerrel sajnos 11körül eszik pályán most van szervízben motor problémákkal talán ezen is segít.
2021. jún. 8. 13:45
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Így mondjuk már megértem. Mekkora szívás lenne egyébként a vonatozás? (Nem tudom honnan hova mentek és milyenek a csatlakozások.)
2021. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7 óra két átszállás mindkettő Budapesten IC végig nem lenne olcsóbb sajnos mert fejenként kb 9000a jegy oda vissza nyerek 4000 ft-ot
2021. jún. 8. 14:04
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Hát akkor keresni kell valami kisfogyasztású jószágot. Nem vonatoztam az elmúlt néhány évben, nem gondoltam, hogy ilyen durva árak vannak.
2021. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt is lehet, hogy mikor mentek, viszek nekik ajándékba olyasmit, amire szükségük van, hasonló értékben, pl kávé, tea, szalámi, amiről tudjátok, hogy szeretik.
2021. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!